Kohútikový programátor Rain Click

Kód: R-200.6800100
Neohodnotené
Značka: Rain
€45,28 €37,73 bez DPH
Skladom

Rain Click je 1-okruhový ľahko programovateľný batériový ovládač, ktorý je špeciálne navrhnutý pre malé záhrady.

Detailné informácie

Podrobný popis

Riadiaca jednotka je najdôležitejším prvkom automatického zavlažovacieho systému. Umožňuje ovládať zavlažovacie zóny, nastaviť čas a frekvenciu zavlažovania. K jeho variantom patrí najjednoduchší kohútikový ovládač alebo dokonca najsofistikovanejší priemyselný ovládač. Existujú sieťové alebo batériové, pevné alebo rozšíriteľné, vnútorné alebo vonkajšie, ručne programovateľné alebo inteligentné ovládače (pripojené k internetu). Funkciou ovládača je otváranie alebo zatváranie elektromagnetických ventilov, spracovanie signálov senzorov alebo dokonca čerpadla podľa nastavených programov.

Rain Click je ovládač napájaný z batérie pre domáce použitie. Je to vysoko spoľahlivý a dlhodobý produkt s vyváženým výkonom. Tento typ ovládača je k dispozícii v 1-zónovej verzii. Vďaka 3/4" alebo 1" konektoru s filtrom a gumovým tesnením sa dá namontovať na väčšinu záhradných kolíkov. Jeho 3/4" vývod s vonkajším závitom môže byť pripojený k záhradnej hadicirýchloupínacím konektorom alebo dokonca k PE hadice alebo ku kvapkovej hadici. Vďaka veľmi jednoduchému a prehľadnému návodu môže každý ľahko pochopiť, ako nastaviť programy, spustiť alebo zastaviť zavlažovanie. 2x 1,5 V AAA batérie (nie sú súčasťou) zaručujú celosezónnu prevádzku. Zavlažovanie sa môže spustiť každých 12, 24 alebo 48 hodín s 2, 5, 10 alebo 15 minútovým chode pomocou ľahko ovládateľného otočného prepínača.

Rain Click je 1-okruhový ovládač s batériou. Spoľahlivá automatizácia určená predovšetkým na zavlažovanie menších záhrad, kvetinových záhrad alebo kvetinových krabíc. Jeho programovanie je veľmi jednoduché, je navrhnuté tak, aby ho mohol vykonať každý.

Dodatočné parametre

Kategória: Kohútikové programátory
Hmotnosť: 0.246 kg
Počet sekcií: 1
Prietok vody: 5 - 25 l/min
Typ: pevný
Pracovný tlak: 1 - 4 bar
Pripojenie: 3/4"/1"
Závit: vnútorný
Prevedenie: vonkajšie
WiFi pripojenie: nie
Bluetooth pripojenie: nie
Nezávislé programy: 1
Počet štartov na program: 1
Dĺžka závlahy u sekcie: 2/5/10/15 min
Blokovanie zavlažovania: nie
Vsakovacie cykly: nie
Napájanie: batérie 2 x 1,5V AAA (nie je súčasťou balenia)
Balenie: Kartón: 8 ks

1_Programovanie riadiacej jednotky Rain Click

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: