Hunter WAND WiFi modul pre jednotky X2

Kód: HUN-WAND
Neohodnotené
Značka: Hunter
€126 €105 bez DPH
Skladom

Modul Hunter Wand je možné použiť na premenu ovládačov Hunter X2 na inteligentné ovládače.

Detailné informácie

Podrobný popis

Modul Hunter WAND je možné použiť na premenu ovládačov X2 na inteligentné ovládače. Poskytuje prístup na diaľkové ovládanie kedykoľvek, čo má všetky výhody bezplatného softvéru Hydrawise. Pomocou tohto softvéra dá sa ovládať zavlažovací systém úplne, takže si môžeme zvoliť najvýhodnejšie zavlažovanie pre našu vlastnú záhradu. Zóny, ktoré sa dajú spustiť nezávisle, môžu byť konfigurované so zavlažovanými typmi rastlín a pôd, čo umožňuje kontrolórovi navrhnúť vhodné zavlažovacie časy na základe údajov uložených v jeho databáze, ktoré je samozrejme možné modifikovať. Vďaka nášmu pripojeniu na internet môžeme pristupovať, kontrolovať alebo upraviť našu činnosť kdekoľvek na svete. Vďaka veľmi jednoduchému a prehľadnému rozhraniu môže každý ľahko pochopiť, ako nastaviť programy, spustiť alebo zastaviť zavlažovanie.

Softvér Hydrawise je možné bezlatne pripojiť k jednej z okolitých meteorologických staníc (ak sú k dispozícii) a na základe získaných údajov z neho plánuje úplné zavlažovanie. Štandarné možnosti programovania podporujú 6 nezávislých zavlažovacích programov a 6 časov spustenia zavlažovania na 1 program. Rozšírené programovanie umožňuje programovať zavlažovanie pre jednotlivé sekcie a podporuje celkovo 36 časov spustenia zavlažovania, kde čas behu je možné nastaviť od 0 minút do 24 hodín. Dni zavlažovania sú voľne voliteľné, nastaviteľné na ktorýkoľvek deň v týždni, zavlažované párnymi alebo nepárnymi dňami, 365-dňový kalendár alebo cykly až 31 dní. Je možné nastaviť interval medzi spustením zavlažovacích zón.

Modul Hunter WAND je možné použiť na premenu ovládačov Hunter X2 na inteligentné ovládače. Poskytuje prístup na diaľkové ovládanie kedykoľvek s bezplatnou softvérou Hydrawise, ktorá poskytuje mejiteľom výstrahy a informácie o prevádzke zavlažovacieho systému v reálnom čase.

Dodatočné parametre

Kategória: Závlaha
Hmotnosť: 0.09 kg
Balenie: Kartón: 20 ks

1_Riadiaca jednotka X2 so softvérom Hydrawise

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: