Tryska Rain Bird U-10H

Kód: RB-U10210
Neohodnotené
Značka: Rain Bird
€4,12 €3,43 bez DPH
Skladom

Tryska Rain Bird U-10H s dvojitým výlevom môže byť inštalovaná na akýkoľvek sprayový postrekovač s vonkajším závitom. Pri tryske U-10H je uhol výseče fix 180°.

Detailné informácie

Podrobný popis

Trysky Rain Bird U s pevnou výsečou môžu byť inštalované na akýkoľvek Sprayový postrekovač s vonkajším závitom. Používajú sa na zavlažovanie pravidelných menších a stredných trávnatých plôch. Disponujú dvojitým výlevom. Vďaka im špeciálnemu zhotoveniu dokážu zavlažovať aj úseku blízko k postrekovaču. Z trysky voda naraz odchádza cez dva otvory, dolný zavlažuje bližšie, horný vzdialenejšie oblasti. Sú ľahko inštalované trysky s fixným uhlom výseču. Zaručia mimoriadne precízne zavlažovanie s nízkou spotrebou vody. Závisle od ich typu je ich možné dostať 90, 180 a 360 stupňovom prevedení a sú použiteľné vo vzdialenosti 1,7-4,6 metrov. Každá tryska má farebné označenie pre ľahšiu identifikáciu. Produkt obsahuje aj filter.

Dostrek môžeme znížiť až o 25% pomocou skrutky na vrchu bez toho, aby sa zmenila disperzia. Uhol výseče nemusíme nastaviť, lebo ten už je daný. Trysku zatočme do Sprayového telesa, počas prevádzky chyťme rúčku rozprašovača, jej točením nastavme uhol výseče do takého smeru, aby nám tryska zavlažovala žiadanú oblasť.

Pre fungovanie trysiek Rain Bird U je potrebný 1,0-3,0 bar tlaku. Optimálny funkčný tlak je 2,1 bar, najľahšie dosiahnuteľný s postrekovačom RD-1804-S-P30-F.

 

Tryska Rain Bird U-10H je použiteľná vo fixnom 180° uhle a medzi vzdialenosťami 2,1-3,0 metrov. Na základe výstupu zrážok (vody) sa môžu použiť na rovnakej sekcii s fixnými sprayovými tryskami alebo s tryskami nastaviteľnou výsečou.

Dodatočné parametre

Kategória: Sprayové trysky s pevnou výsečou
Hmotnosť: 0.006 kg
Dostrek: 2,1-3,0 m
Uhol výseče: 180°
Optimálny tlak: 2,1 bar
Pracovný tlak: 1 - 2,1 bar
Typ trysky: rozprašovacia
Závit: vnútorný
Balenie: Vrecko: 25 ks, Kartón: 100 ks

1_Trysky MPR a U-séria

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: