Postrekovač bez trysiek Rain Bird RD1804-S-P30-F

Kód: RB-A37341
Neohodnotené
Značka: Rain Bird
€11,26 €9,38 bez DPH
Skladom

Postrekovač so vstavaným regulátorom tlaku Rain Bird RD1804-S-P30-F je Spreyové teleso s 10 cm-ovým výsuvom, ku ktorému je možné pripojiť hocijakú rozprašovaciu alebo rotačnú trysku s vnútorným závitom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Postrekovač Rain Bird 1800 sa používa na zavlažovanie súkromných pozemkov, verejných priestranstiev a rovnako aj priemyselných areálov. Dá sa naňho pripojiť hocijakú rozprašovaciu alebo rotačnú trysku s vnútorným závitom. Patrí medzi vrcholovú kategóriu medzi spreyovými postrekovačmi daného výrobcu. Je úsporný, vyrávba sa zo silného plastu, odolnému voči UV žiareniu, ktorý bol zhotovený na dlhodobé použitie. Obsahuje mimoriadne silnú oceľovú pružinu, ktorý aj po dlhej dobe spoľahlivo stiahne späť výsuvník postrekovača. Jeho špeciálne tesnenie výsuvníka zabráni vytekaniu vody vedľa výsuvníka a zabezpečí bezchybný chod postrekovača na dlhé roky.

Hlavice postrekovača Rain Bird 1800 sa vyrábajú vo viacerých veľkostiach. Je v predaji nevýsuvná, 5, 10, 15 a 30 cm-ová výsuvná hlavica. Postrekovače sú vybavené preplachovacou zátkou, ktorá zabezpečí prepláchnutie systému od nečistôt, potom stačí nainštalovať žiadanú trysku. Túto rodinu postrekovačov je možné dostať aj so vstavaným spätným (SAM) ventilom, ktorý zabraňuje vytekaniu zbytkovej vody zo systému, ak chceme zavlažovať svahovité oblasti. Ventil udrží prevýšenie až do 4,2 m. Je k nim možné dostať aj uzatváraciu trysku, ktorá je ideálna v prípade, ak postrekovač nechceme využívať, týmto pádom ho nemusíme vykopať.

Do rodiny produktov Rain Bird 1800 patrí rozprašovacie teleso RD1804-S-P30-F, ktoré je vybavené regulátorom tlaku a spätným ventilom. Postrekovač Rain Bird RD1804 má vnútorné 1/2"-ové pripojenie. Táto postrekovacia hlavica redukuje tlak v systéme na 2,1 bar, vďaka čomu je najideálnejšou voľbou k rozprašovacím tryskám. Týmto pádom je využiteľný maximálny výkon trysiek. Dá sa naňho pripojiť hocijakú rozprašovaciu alebo rotačnú tryska s vnútorným závitom.

PARAMETRE
Model: 10 cm
Regulovaný tlak na úroveň 2,1 bar
Funkciu ‘Ratcheting‘, ktorá umožňuje jednoduché nastavenie smeru postreku
Tesnenie výsuvníka sa aktivuje automaticky tlakom vody
Výsuvník s vonkajším závitom je vhodný pre všetky trysky s vnútorným závitom
Silná vratná oceľová pružina
Vstavaný spätný ventil SAM (prevýšenie až 4,2 m)
PREVÁDZKOVÉ ŠPECIFIKÁCIE
Odporúčaný prevádzkový tlak: 1,0 až 2,1 bar (100 až 210 kPa)
ROZMERY
Výška v zasunutej polohe: 15,2 cm
Výška výsuvu: 10 cm
Vonkajší priemer: 5,7 cm
Pripojenie: 1/2" vnútorný závit

Dodatočné parametre

Kategória: Sprayové postrekovače so vstavaným regulátorom
Hmotnosť: 0.118 kg
Výsuv: 10 cm
Balenie: Kartón: 75 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: