Tryska Rain Bird MPR 5H-B

Kód: RB-A47028
Neohodnotené
Značka: Rain Bird
€2,33 €1,94 bez DPH
Skladom

Tryska Rain Bird 5H-B môže byť inštalovaná na akýkoľvek sprayový postrekovač s vonkajším závitom. Tryska Hunter 5H-B zavlažuje vo viacerých lúčoch, jej uhol výseče je fix 180°.

Detailné informácie

Podrobný popis

Špeciálne trysky Rain Bird s pevnou výsečou môžu byť inštalované na akýkoľvek Spreyový postrekovač s vonkajším závitom. Používajú sa na zavlažovanie pravidelných úzkych trávnatých plôch. Sú ľahko inštalované trysky s fixným uhlom výseču. Zaručia mimoriadne precízne zavlažovanie s nízkou spotrebou vody. Vďaka ich tmavomodrej farbe sú ľahko rozoznateľné od ostatných trysiek. Produkt obsahuje aj filter.

Dostrek môžeme znížiť až o 25% pomocou srutky na vrchu bez toho, aby sa zmenila disperzia. Uhol výseče nemusíme nastaviť, lebo ten už je daný. Trysku zatočme do Srpeyového telesa, počas prevádzky chyťme rúčku rozprašovača, jej točením nastavme uhol výseče do takého smeru, aby nám tryska zavlažovala žiadanú oblasť.

Pre fungovanie trysiek Rain Bird je potrebný 1,0-3,0 bar tlaku. Optimálny funkčný tlak je 2,1 bar, najľahšie dosiahnuteľný s postrekovačom RD-1804-S-P30-F.

Tryska Rain Bird MPR 5H-B je použiteľná vo fixnom 180° uhle a do vzdialenosii 1,5 metrov. Zavlažuje vo viacerých lúčoch. Vďaka nej vieme vydať nízke množstvo vody na danú ovlasť. Sú vynikajúco použiteľné v oblastiach majúcich sklon, ktoré vyžadajú menej množstva vody, alebo na miesta s pôdopokryvnými rastlinami.

PARAMETRE
Farebné označenie pre jednoduchšiu orientáciu na mieste inštalácie
Nerezová skrutka pre reguláciu prietoku a dostreku
Vyrovnaná zrážková výška (MPR)
ŠPECIFIKÁCIA TRYSKY
Dostrek: 1,5 m
Pripojenie: vnútorný závit
Uhol výseče: fix, 180°
Optimálny tlak: 2,1 bar
Pracovný tlak: 1 - 2,1 bar
 width=

Dodatočné parametre

Kategória: Sprayové trysky lúčové
Hmotnosť: 0.006 kg
Dostrek: 1,5 m
Balenie: Vrecko: 25 ks, Kartón: 250 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: