Tryska Rain Bird 8 HE-VAN

Kód: RB-HE0801
Neohodnotené
Značka: Rain Bird
€2,15 €1,79 bez DPH
Skladom

Tryska Rain Bird 8 HE-VAN môže byť inštalovaná na akýkoľvek sprayový postrekovač s vonkajším závitom. Pri tryske 8 HE-VAN je uhol výseče nastaviteľný medzi uhlami 0-360°.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nastaviteľné trysky Rain Bird HE-VAN môžu byť inštalované na akýkoľvek Sprayový postrekovač s vonkajším závitom. Používajú sa na zavlažovanie menších a stredných trávnatých plôch. Sú rozvinutou verziou dobre osvedčených VAN trysiek. Vďaka nim môžeme skrátiť zavlažovací čas až o 35%. Sú ľahko inštalované, nastaviteľné a uhol výseče je ľahko upraviteľný k danej ploche. Rodina produktov nastaviteľných trysiek Rain Bird HE-VAN vydávajú pomerne väčšie kvapky vody, preto sú odolnejšie proti menším vetrom. Vďaka svojej použiteľnosti sú veľmi mnohostranné, používajú sa na zavlažovanie medzi uhlami 0-360° a na vzdialenosť 1,8-4,6 metrov, v závislosti od typu trysky. Každá tryska má farebné označenie pre ľahšiu identifikáciu. Produkt obsahuje aj filter.

Dostrek môžeme znížiť až o 25% pomocou skrutky na lom lúčov, ktorý sa nachádza na vrchu trysky. Uhol výseče sa dá bez náradia jednoducho nastaviť medzi uhlami 0-360°. Trysku zatočme do Sprayového telesa, počas prevádzky chyťme rúčku rozprašovača, jej točením vieme nastaviť postrek z ľavého rohu pruhu na pravú stranu plochy, drážkovým obvodom rozprašovača vieme presne nastaviť uhol zavlažovania.

Pre fungovanie trysiek Rain Bird HE-VAN je potrebný 1,0-3,0 bar tlaku. Optimálny funkčný tlak je 2,1 bar, najľahšie dosiahnuteľný s postrekovačom RD-1804-S-P30-F.

Tryska Rain Bird 8 HE-VAN je nastaviteľná medzi uhlami 0-360° a medzi vzdialenosťami 1,8-2,4 metrov. Na základe výstupu zrážok (vody) sa môžu použiť na rovnakej sekcii s takmer indentickými nastviteľnými alebo fixnými sprayovými tryskami.

Dodatočné parametre

Kategória: Sprayové trysky nastaviteľné
Hmotnosť: 0.006 kg
Dostrek: 1,8-2,4 m
Uhol výseče: nastaviteľný 0°-360°
Optimálny tlak: 2,1 bar
Pracovný tlak: 1 - 2,1 bar
Typ trysky: rozprašovacia
Závit: vnútorný
Balenie: Vrecko: 25 ks, Kartón: 250 ks

1_Nastaviteľné trysky HE-VAN

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: