Tryska Rain Bird 15SST

Kód: RB-47008
Neohodnotené
Značka: Rain Bird
€2,71 €2,26 bez DPH
Skladom

Tryska Rain Bird 15SST môže byť inštalovaná na akýkoľvek sprayový postrekovač s vonkajším závitom. Tryska Rain Bird 15SST zavlažuje plochu 1,2x9,2 metrov z pozdĺžného okraju pruhu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Špeciálne trysky Rain Bird s pevnou výsečou môžu byť inštalované na akýkoľvek Sprayový postrekovač s vonkajším závitom. Používajú sa na zavlažovanie pravidelných úzkych trávnatých plôch. Sú ľahko inštalované trysky s fixným uhlom výseču. Zaručia mimoriadne precízne zavlažovanie s nízkou spotrebou vody. Vďaka ich tmavomodrej farbe sú ľahko rozoznateľné od ostatných trysiek. Produkt obsahuje aj filter.

Dostrek môžeme znížiť až o 25% pomocou skrutky na vrchu bez toho, aby sa zmenila disperzia. Uhol výseče nemusíme nastaviť, lebo ten už je daný. Trysku zatočme do Srpayového telesa, počas prevádzky chyťme rúčku rozprašovača, jej točením nastavme uhol výseče do takého smeru, aby nám tryska zavlažovala žiadanú oblasť.

Pre fungovanie trysiek Rain Bird je potrebný 1,0-3,0 bar tlaku. Optimálny funkčný tlak je 2,1 bar, najľahšie dosiahnuteľný s postrekovačom RD-1804-S-P30-F.

Tryska Rain Bird 15SST zavlažuje plochu 1,2x9,2 metrov z pozdĺžného okraju pruhu. Dá sa použiť na rovnakej sekcii s tryskami 15LCS, 15RCS, 15EST, 15CST a 9SST.

Dodatočné parametre

Kategória: Sprayové trysky pásové
Zavlažovacia plocha: pozdĺžny okraj pruhu – 1,2x9,2 m
Optimálny tlak: 2,1 bar
Pracovný tlak: 1 - 2,1 bar
Typ trysky: rozprašovacia
Závit: vnútorný
Balenie: Vrecko: 25 ks, Kartón: 250 ks

1_Trysky MPR a U-séria

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: