Tryska Hunter S-16A

Kód: HUN-S16A
Neohodnotené
Značka: Hunter
€1,98 €1,65 bez DPH
Skladom

Tryska Hunter S-16A môže byť inštalovaná na akýkoľvek sprayový postrekovač s vonkajším závitom. Tryska Hunter S-16A zavlažuje vo viacerých lúčoch, jej uhol výseče je nastaviteľný medzi 25°-360°.

Detailné informácie

Podrobný popis

Špeciálne nastaviteľné trysky Hunter môžu byť inštalované na akýkoľvek Spreyový postrekovač s vonkajším závitom. Boli vyvinuté pre nízke vydávanie množstva vody.. Sú ľahko inštalované, nastaviteľné a uhol výseče je ľahko upraviteľný k danej ploche. Vďaka svojej použiteľnosti sú veľmi mnohostranné, používajú sa na zavlažovanie medzi uhlami 25-360° a na vzdialenosť 2,4-5,0 metrov, v závislosti od typu trysky. Vďaka ich tmavomodrej farbe sú ľahko rozoznateľné od ostatných trysiek. Produkt obsahuje aj filter.

Dostrek môžeme znížiť až o 25% pomocou skrutky na lom lúčov, ktorý sa nachádza na vrchu trysky. Uhol výseče sa dá bez náradia jednoducho nastaviť medzi uhlami 25-360°. Trysku zatočme do Spreyového telesa, počas prevádzky chyťme rúčku rozprašovača, jej točením vieme nastaviť postrek z pravého rohu pruhu na pravú stranu plochy, drážkovým obvodom rozprašovača vieme presne nastaviť uhol zavlažovania.

Pre fungovanie trysiek Hunter je potrebný 1,0-3,0 bar tlaku. Optimálny funkčný tlak je 2,1 bar, najľahšie dosiahnuteľný s postrekovačom PRO-Spray PRS30.

Tryska Hunter S-16A je nastaviteľná medzi uhlami 25-360° a medzi vzdialenosťami 3,8-5,0 metrov. Zavlažuje vo viacerých lúčoch. Vďaka nej vieme vydať nízke množstvo vody na danú ovlasť. Sú vynikajúco použiteľné v oblastiach majúcich sklon, ktoré vyžadajú menej množstva vody, alebo na miesta s pôdopokryvnými rastlinami.

PARAMETRE
Nastaviteľná výseč 25° – 360°
V ponuke 2 možnosti nastavenia dostreku
Nižšia rýchlosť zavlažovania zabraňuje stekaniu
Viac lúčov pre rovnomernejšie pokrytie
ŠPECIFIKÁCIA TRYSKY
Dostrek: 5 m
Pripojenie: vnútorný závit
Uhol výseče: nastaviteľný, 25°-360°
Optimálny tlak: 2,1 bar
Pracovný tlak: 1 - 3 bar
Optimalizované na použitie s výsuvným postrekovačom Pro-Spray PRS30 s nastavenou reguláciou tlaku na úroveň 2,1 bar
 width=

Dodatočné parametre

Kategória: Sprayové trysky lúčové
Hmotnosť: 0.008 kg
Dostrek: 5,0 m
Uhol výseče: Uhol výseče
Značka: Hunter

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: