Tryska Hunter 10A

Kód: HUN-10A
Neohodnotené
Značka: Hunter
€1,10 €0,92 bez DPH
Skladom

Tryska Hunter 10A môže byť inštalovaná na akýkoľvek sprayový postrekovač s vonkajším závitom. Pri tryske 10A je uhol výseče nastaviteľný medzi uhlami 0-360°.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hunter nastaviteľná tryska môže byť inštalovaná na akýkoľvek Spreyový postrekovač s vonkajším závitom. Používa sa na zavlažovanie menších a stredných trávnatých plôch. Je najpoužívanejším typom trysiek. Sú ľahko inštalované, nastaviteľné a uhol výseče je ľahko upraviteľný k danej ploche. Rodina produktov nastaviteľných trysiek Hunter vydávajú pomerne väčšie kvapky vody, preto sú odolnejšie proti menším vetrom. Vďaka svojej použiteľnosti sú veľmi mnohostranné, používajú sa na zavlažovanie medzi uhlami 0-360° a na vzdialenosť 0,9-5,2 metrov, v závislosti od typu trysky. Každá tryska má farbový kód pre ľahšiu identifikáciu. Produkt obsahuje aj filter.

Dostrek môžeme znížiť až o 25% pomocou skrutky na lom lúčov, ktorý sa nachádza na vrchu trysky. Uhol výseče sa dá bez náradia jednoducho nastaviť medzi uhlami 0-360°. Trysku zatočme do Spreyového telesa, počas prevádzky chyťme rúčku rozprašovača, jej točením vieme nastaviť postrek z pravého rohu pruhu na pravú stranu plochy, drážkovým obvodom rozprašovača vieme presne nastaviť uhol zavlažovania.

Pre fungovanie trysiek Hunter je potrebný 1,0-3,0 bar tlaku. Optimálny funkčný tlak je 2,1 bar, najľahšie dosiahnuteľný s postrekovačom PRO-Spray PRS30.

Tryska Hunter 10A je nastaviteľná medzi uhlami 0-360° a medzi vzdialenosťami 2,2-3,0 metrov. Na základe výstupu zrážok (vody) sa môzu použiť na rovnakej sekcii s takmer indentickými nastviteľnými alebo fixnými sprayovými tryskami.

PARAMETRE
Ostrá, presne definovaná výseč
Prispôsobená zrážková výška pre každú trysku od 8A po 17A
Drážkovaný obvod trysky zaisťuje jednoduché nastavenie
Veľké kvapky vody odolajú vetru
Rovnomerná distribúcia vody pri lepšom pokrytí
Modely s dostrekom 1,2 m a 1,8 m zvyšujú flexibilitu
Farebné označenie pre jednoduchšiu orientáciu na mieste inštalácie
Nastaviteľná výseč od 0° po 360°
ŠPECIFIKÁCIA TRYSKY
Dostrek: 3 m
Pripojenie: vnútorný závit
Uhol výseče: nastaviteľný, 0°-360°
Optimálny tlak: 2,1 bar
Pracovný tlak: 1 - 3 bar
Optimalizované na použitie s výsuvným postrekovačom Pro-Spray PRS30 s nastavenou reguláciou tlaku na úroveň 2,1 bar
 width=

Dodatočné parametre

Kategória: Sprayové trysky nastaviteľné
Hmotnosť: 0.008 kg
Dostrek: 2,2-3,0 m
Uhol výseče: Uhol výseče
Značka: Hunter

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: