Rozširujúci modul Hunter HC-1200M pre riadiacu jednotku Hydrawise HC-1201i-E

Kód: HUN-HC1200M
Akcia
Neohodnotené
Značka: Hunter
€132,12 –10 %
Rozsirujuci modul Hunter HC 1201M pre riadiacu jednotku Hydrawise HC 1201i E
€132,12 –10 % €118,91 €99,09 bez DPH
Skladom

S rozširovacím modulom Hunter HC-1200M možno Hunter HC-1201i-E ovládač rozšíriť o 12 zón pre 24 okruhov. Môžu sa použiť maximálne 2 rozširujúce moduly, čo vedie k 36-zónovému vnútornému ovládaču WiFi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Riadiaca jednotka je najdôležitejším prvkom automatického zavlažovacieho systému. Umožňuje ovládať zavlažovacie zóny, nastaviť čas a frekvenciu zavlažovania. K jeho variantom patrí najjednoduchší kohútikový ovládač alebo dokonca najsofistikovanejší priemyselný ovládač. Existujú sieťové alebo batériové, pevné alebo rozšíriteľné, vnútorné alebo vonkajšie, ručne programovateľné alebo inteligentné ovládače (pripojené k internetu). Funkciou ovládača je otváranie alebo zatváranie elektromagnetických ventilov, spracovanie signálov senzorov alebo dokonca čerpadla podľa nastavených programov.

Hunter Hydrawise je ľahko programovateľný vnútorný inteligentný ovládač, ktorý možno programovať pomocou veľkej dotykovej obrazovky alebo bezplatnej aplikácie na stiahnutie prostredníctvom telefónu, tebletu alebo dokonca počítača. Pomocou tohto ovládača dá sa ovládať zavlažovací systém úplne, takže si môžeme zvoliť najvýhodnejšie zavlažovanie pre našu vlastnú záhradu. Zóny, ktoré sa dajú spustiť nezávisle, môžu byť konfigurované so zavlažovanými typmi rastlín a pôd, čo umožňuje kontrolórovi navrhnúť vhodné zavlažovacie časy na základe údajov uložených v jeho databáze, ktoré je samozrejme možné modifikovať. Vďaka nášmu pripojeniu na internet môžeme pristupovať, kontrolovať alebo upraviť našu činnosť kdekoľvek na svete. Je to vysoko spoľahlivý a dlhodobý produkt s vyvážením výkonom. Tento typ ovládača je k dispozícii vo vnútornej verzii s 6 alebo 12 zónami. 12-okruhový ovládač môže byť rozšírený pomocou rozširujúcich modulov na 36 okruhov. Vďaka veľmi jednoduchému a prehľadnému rozhraniu môže každý ľahko pochopiť, ako nastaviť programy, spustiť alebo zastaviť zavlažovanie. Vďaka diagnostike kábla ovládač neustále monitoruje tok prúdu do solenoidov. Ak je prúd príliš vysoký alebo príliš nízky, ovládač oznámi vlastníkovi, že jeden z ventilov nefunguje správne. To uľahčuje vyriešenie problému skôr, ako sa rastliny poškodia.

Ovládač môže byť pripojený k normálne zatvorenému dažďovému senzoru. Súčasne je možné k ovládaču pripojiť až 2 senzory, ktoré môžu byť pre každú zónu naprogamované osobitne. Dažďový senzor je možné obísť pre každú zónu. Môže ovládať naraz 2 elektroventily. Ovládač Hydrawise je možné bezlatne pripojiť k jednej z okolitých meteorologických staníc (ak sú k dispozícii) a na základe získaných údajov z neho plánuje úplné zavlažovanie. Tento ovládač má 36 programov s 6 časmi spustenia na jeden progam. Dni zavlažovania sú voľne voliteľné, nastaviteľné na ktorýkoľvek deň v týždni, zavlažované párnymi alebo nepárnymi dňami, 365-dňový kalendár alebo cykly až 31 dní. Čas behu každej zóny je možné nastaviť od 0 minút do 24 hodín. Je možné nastaviť interval medzi spustením zavlažovacích zón. K ovládaču Hydrawise je možné pripojiť aj snímač prietoku na meranie a nastavenie minimálnej a maximálnej spotreby vody na zónu. Ak sú tieto hodnoty prekročené, ovládač zastaví zavlažovanie, čím zabráni poškodeniu spôsobené zlomením potrubia alebo inou poruchou a uchováva údaje o spotrebe vody na viac časových období.

Hunter HC-1200M je 12-okruhový rozširujúci modul, ktorý je možné použít na rozšírenie 12-okruhového HC-1201i-E ovládača. K 1 olvádaču možno pripojiť až 2 rozširujúce moduly, čo poskytuje celkom 36 okruhových ovládačov.

PARAMETRE
Počet sekcií: 12
S rozšírujúcim modulom (12 staníc) sa dá rozšíriť na 36 staníc
Prevedenie: Vnútorné plastové
WiFi povolené na rýchle a jednoduché pripojenie k internetu
Úplné programovanie na jednotke
HC je kompatibilný s prietokomerom, upozornenie pri úniku vody
Zistenie problémov s elektroinštaláciou
Nezávislé programy: 36
Počet štartov na program: 6
Maximálne trvanie zavlažovania u sekcie: 24 h
Naplánuje dobu zavlažovania podľa miestneho počasia
ELEKTRICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
Vstup transformátora: 120 VAC alebo 230 VAC (univerzálny model)
Výstup transformátora (24 VAC): 1 A
Výstup sekcie (24 VAC): 0,56 A
Čerpadlo/Masterventil výstup (24 VAV): 0,28 A
Vstup na pripojenie senzora: 2
Prevádzková teplota: -18 °C až +60 °C
ROZMERY
Výška: 15,2 cm
Šírka: 17,8 cm
Hĺbka: 3,3 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Závlaha
Hmotnosť: 0.425 kg
Počet sekcií: fix 12
Balenie: Kartón: 10 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: