Rotačná tryska Rain Bird R-VAN-RCS

Kód: RB-A84668
Neohodnotené
Značka: Rain Bird
€6,24 €5,20 bez DPH
Skladom

Rotačná tryska Rain Bird R-VAN-RCS je otáčavá rotačná tryska, ktorá postrekuje 1,5x4,6 m plochu z pravého rohu pruhu. Môže byť inštalovaná na akýkoľvek sprayový postrekovač s vonkajším závitom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rain Bird R-VAN je otáčavá rotačná tryska s meniacim uhlom vodného prúdu, preto je nesmierne odolná voči vetru. Môže byť inštalovaná na akýkoľvek sprayový postrekovač s vonkajším závitom. Nízka intenzita zrážok a nízka spotreba vody nám umožňuje zavlažovať väčšej plochy, preto na jednu sekciu vieme pripojiť aj viac postrekovačov. Spotreba vody je 1/3 spotreby vody rozprašovacej trysky, preto má dopyt na menej elektromagnetických ventilov a na automatiku s nižším sekciovým číslom. Používa sa na zavlažovanie medzi uhlami 45-360° a na vzdialenosť 2,4-7,3 metrov (závisí od typu). Rodina R-VAN obsahuje aj pásové trysky s ktorými sa aj pásy široké 1,2 metrov dajú rovnomerne zavlažovať. Každá tryska má farebné označenie pre ľahšiu identifikáciu. Produkt obsahuje aj filter.

Vďaka špeciálnemu dizajnu tryska R-VAN je nastaviteľná bez akéhokoľvek náradia - uhol zavlažovania aj zavlažovací lúč.

Pre fungovanie trysiek R-VAN je potrebný 1,4-3,8 bar tlaku. Optimálny funkčný tlak je 3,1 bar, najľahšie dosiahnuteľný s postrekovačom RD-1804-S-P45-F. Je vynikajúca voľba pre budovanie nových zavlažovacích systémov, ale aj na prestavbu starých - zanedbaných zavlažovacích systémov.

 

Rotačná tryska Rain Bird R-VAN-RCS postrekuje 1,5x4,6 m plochu z pravého rohu pruhu. Je použiteľná spolu s dýzami R-VAN-LCS a R-VAN-SST na rovnakej sekcii.

Dodatočné parametre

Kategória: Rotačné trysky
Hmotnosť: 0.012 kg
Zavlažovacia plocha: pravý roh pruhu – 1,5x4,6 m
Optimálny tlak: 3,1 bar
Pracovný tlak: 1,4 - 3,8 bar
Typ trysky: rotačná
Závit: vnútorný
Balenie: Vrecko: 10 ks, Kartón: 50 ks

1_Kompletná ponuka produktov R-VAN

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: