Batériová riadiaca jednotka Hunter XC Hybrid XCH-1200

Kód: HUN-XCH1200
Neohodnotené
Značka: Hunter
€287,64 €239,70 bez DPH
Skladom

Hunter XC Hybrid XCH-1200 je 12-okruhový batériový ovládač, ktorý sa dá použiť na miestach, kde nie je k dispozícii sieťové pripojenie. Jedinečne možno napájať aj zo siete pomocou voliteľného transformátora.

Detailné informácie

Podrobný popis

Riadiaca jednotka je najdôležitejším prvkom automatického zavlažovacieho systému. Umožňuje ovládať zavlažovacie zóny, nastaviť čas a frekvenciu zavlažovania. K jeho variantom patrí najjednoduchší kohútikový ovládač alebo dokonca najsofistikovanejší priemyselný ovládač. Existujú sieťové alebo batériové, pevné alebo rozšíriteľné, vnútorné alebo vonkajšie, ručne programovateľné alebo inteligentné ovládače (pripojené k internetu). Funkciou ovládača je otváranie alebo zatváranie elektromagnetických ventilov, spracovanie signálov senzorov alebo dokonca čerpadla podľa nastavených programov.

Hunter XC Hybrid je batériová verzia populárneho ovládača X-Core, ktorý jedinečne možno napájať aj zo siete pomocou voliteľného transformátora, ale je navrhnutý iba na ovládania 9V elektroventilu. Jeden z najspoľahlivejších a dlhodobo stabilných a vyvážených výkonových produktov na trhu. Tento typ ovládača je k dispozícii vo vonkajšej verzii s 6 alebo 12 zónami. Vďaka veľmi jednoduchému a prehľadnému návodu môže každý ľahko pochopiť, ako nastaviť programy, spustiť alebo zastaviť zavlažovanie. 6x 1,5 V AA batérie (nie sú súčasťou) zaručujú celosezónnu prevádzku. Spolu s voliteľným solárnym panelom SPNODE sa dá šetriť batérie a nabíjať ju.

Ovládač môže byť pripojený k normálne zatvorenému dažďovému senzoru a môže tiež spustiť čerpadlo a hlavný ventil. Dažďový senzor je možné obísť pre každú zónu. Môže prevádzkovať naraz 3 elektroventily (1 hlavný ventil + 2 elektroventil na zónu). Tento ovládač má 3 programy (A, B a C) so 4 časmi spustenia na jeden program, takže dá sa spustiť zónu celkom až 12-krát denne. Dni zavlažovania sú voľne voliteľné, nastaviteľné na ktorýkoľvek deň v týždni, zavlažované párnymi alebo nepárnymi dňami alebo cyklami až 31 dní. Čas behu každej zóny je možné nastaviť od 0 minút do 4 hodín v krokoch po 1 minúte. Môže byť naprogramovaný na oneskorenie nábehu (1-7 dní) a trvanie zavlažovania je možné nastaviť v 10% prírastkoch k sezóne (10% - 150%). Je možné nastaviť interval medzi spustením zavlažovacích zón, ktorý môže byť až 4 hodiny. Nastavený program sa dá uložiť, takže ak niekto zle nastaví ovládač, uložený program sa dá ľahko obnoviť.

Hunter XC Hybrid XCH-1200 je 12-okruhový batériový ovládač. Vysoko spoľahlivá, univerzálna a vysoko funkčná riadiaca jednotka pre väčšie záhrady, parky a priemyselné oblasti. Je to batériový ovládač, ale možné byť ovládané aj zo siete. Môže ovládať akýkoľvek 9 V elektromagnetický ventil. Jeho programovanie je veľmi jednoduché a bolo vyvinuté tak, aby ho mohol vykonať každý. Všetky nastavenie sú ľahko čitateľné z displeja.

Dodatočné parametre

Kategória: Batériové riadiace jednotky
Hmotnosť: 1.03 kg
Počet sekcií: 12
Typ: pevný
Prevedenie: vonkajšie
WiFi pripojenie: nie
Bluetooth pripojenie: nie
Nezávislé programy: 3
Počet štartov na program: 4
Dĺžka závlahy u sekcie: 1 - 240 min
Blokovanie zavlažovania: do 7 dní
Počet vstupov pre senzory: 1
Kompatibilita so senzorom Solar Sync: nie
Pre ovládanie elektroventilov: 9V DC
Čerpadlo/Masterventil výstup: áno
Oneskorenie medzi sekciami: áno
Vsakovacie cykly: nie
Napájanie: batérie 6 x 1,5V AA, solárny panel SPXCH alebo s vonkajším transformátorom 545700
Balenie: Kartón: 10 ks

1_Programovanie riadiacej jednotky XC Hybrid

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: