Batériová riadiaca jednotka Hunter NODE-200

Kód: HUN-NODE200
Neohodnotené
Značka: Hunter
€150,18 –5 %
Bateriova riadiaca jednotka Hunter NODE 200
€150,18 –5 % €142,67 €118,89 bez DPH
Skladom

Hunter NODE-200 je 2-okruhový batériový ovládač, ktorý sa dá použiť na miestach, kde nie je k dispozícii sieťové pripojenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Riadiaca jednotka je najdôležitejším prvkom automatického zavlažovacieho systému. Umožňuje ovládať zavlažovacie zóny, nastaviť čas a frekvenciu zavlažovania. K jeho variantom patrí najjednoduchší kohútikový ovládač alebo dokonca najsofistikovanejší priemyselný ovládač. Existujú sieťové alebo batériové, pevné alebo rozšíriteľné, vnútorné alebo vonkajšie, ručne programovateľné alebo inteligentné ovládače (pripojené k internetu). Funkciou ovládača je otváranie alebo zatváranie elektromagnetických ventilov, spracovanie signálov senzorov alebo dokonca čerpadla podľa nastavených programov.

Hunter NODE je určený na zavlažovanie malých záhrad, kde nie je k dispozícii sieťové pripojenie alebo by bolo príliš nákladné ich vybavenie. Je to jeden z najspoľahlivejších a najdlhšie predávaných výrobkov na trhu. Tento typ ovládača je k dispozícii vo verziách 1, 2, 4 alebo 6 zón. Ovládač NODE má špeciálny kryt, krytie IP68 a špeciálne gumové viečko chráni jeho jadro, takže ho možno nainštalovať do ventilovej šachty (aj keď je nainštalovaný pod vodou). Ovládač môže byť namontovaný priamo na solenoid elektroventilu alebo dokonca namontovaný na boku ventilovej šachty pomocou príslušných konzol. V opačnom prípade je maximálna vzdialenosť medzi ovládačom a elektroventilmi je 30 m. Vďaka veľmi jednoduchému a prehľadnému návodu môže každý ľahko pochopiť, ako nastaviť programy, spustiť alebo zastaviť zavlažovanie. 2x 9 V batérie (nie sú súčasťou) zaručujú celosezónnu prevádzku. Spolu s voliteľným solárnym panelom SPNODE sa dá šetriť batérie a nabíjať ju.

Ovládač môže byť pripojený k normálne zatvorenému dažďovému senzoru, modely s 2, 4 alebo 6 zónami môžu ovládať aj hlavný ventil. Dažďový senzor je možné obísť. Tento ovládač má 3 programy (A, B a C) so 4 časmi spustenia na jeden program, takže dá sa spustiť zónu celkom až 12-krát denne. Dni zavlažovania sú voľne voliteľné, nastaviteľné na ktorýkoľvek deň v týždni, zavlažované párnymi alebo nepárnymi dňami alebo cyklami až 31 dní. Čas behu každej zóny je možné nastaviť od 0 minút do 6 hodín v krokoch po 1 minúte. Môže byť naprogramovaný na oneskorenie nábehu (1-99 dní) a trvanie zavlažovania je možné nastaviť v 10% prírastkoch k sezóne (10% - 150%). Nastavený program sa dá uložiť, takže ak niekto zle nastaví ovládač, uložený program sa dá ľahko obnoviť.

Hunter NODE-200 je 2-okruhový batériový ovládač. Vysoko spoľahlivá, univerzálna a vysoko funkčná domáca riadiaca jednotka. Je to batériový ovládač, takže môže ovládať akýkoľvek 9 V elektromagnetický ventil. Jeho programovanie je veľmi jednoduché a bolo vyvinuté tak, aby ho mohol vykonať každý. Všetky nastavenie sú ľahko čitateľné z displeja.

Dodatočné parametre

Kategória: Batériové riadiace jednotky
Hmotnosť: 0.72 kg
Počet sekcií: 2
Typ: pevný
Prevedenie: vonkajšie
WiFi pripojenie: nie
Bluetooth pripojenie: nie
Nezávislé programy: 3
Počet štartov na program: 4
Dĺžka závlahy u sekcie: 1 - 360 min
Blokovanie zavlažovania: do 99 dní
Počet vstupov pre senzory: 1
Pre ovládanie elektroventilov: 9V DC
Čerpadlo/Masterventil výstup: áno
Oneskorenie medzi sekciami: nie
Vsakovacie cykly: nie
Napájanie: batérie 2 x 9V, solárny panel SPNODE
Balenie: Kartón: 10 ks

1_Programovanie riadiacej jednotky NODE

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: