Elektromagnetický ventil Hunter PGV-100MMB-DC s cievkou 9V DC

Kód: HUN-PGV100MMBDC
Akcia
Neohodnotené
Značka: Hunter
€34,20 –10 %
Elektromagneticky ventil Hunter PGV 100MMB DC s cievkou 9V DC
€34,20 –10 % €30,78 €25,65 bez DPH
Skladom

Elektromagnetický ventil Hunter PGV-100MM-B 9V DC s 1" vonkajším závitom sa používa na prerušenie zavlažovacieho systému a prevádzku zavlažovacích zón, na ktorom nie je možné regulovať prietok vody. Dá sa ovládať s batériovou riadiacou jednotkou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektromagnetický ventil je jedným z najdôležitejších prvkov automatického zavlažovacieho systému. Boli vyvinuté na rozdelenie zavlažovacieho systému a prevádzku zavlažovacích zón. Pri používaní elektroventilov je nevyhnutné do systému nainštalovať filter. Ak sa do elektroventilu dostane špina, môže to spôsobiť vážne poškodenie ventilov, poškodenie membrány, úplné zatvorenie ventilu a plytvanie vody.

Elektromagnetické ventily Hunter PGV sú vyrobené z vysokej kvality PVC, ktoré ľahko vydržia tlak až do 10 bar. Vďaka tuhej membráne, ktorá je nesená pružinou, nedochádza k poškodeniu konštrukcie ani pri vysokom tlaku vody. Z dôvodu spoľahlivosti sú vybavené samostatným filtrom a extrémne odolným solenoidom. Je ho možné dostať s regulátorom prietoku, bez regulátora prietoku, vo veľkosti 1", 6/4" a 2", so solenoidom 24 V alebo 9 V. Elektroventily Hunter PGV sú vybavené malou preplachovacou skrutkou a dajú sa manuálne spustiť otočeným solenoidu o 1/4 otáčky. Ventily potrebujú na prevádzku najmenej 1,5 baru. To je tlak, pri ktorom sa membrána úplne uzatvára a bráni ďalšiemu toku vody v tomto štádiu. Elektromagnetické ventily PGV sú pomalé uzatváracie ventily, ktoré pri zatvorení zabránia kladivovému efektu, aby nedošlo k poškodeniu systému.

Hunter PGV-100MMB-DC s 1" vonkajším závitom je 9 V elektromagnetický ventil s pomalým uzatváraním, na ktorom nie je možné regulovať prietok vody. Bol vyvinutý na zavlažovanie rodinných domov a malých parkov, kde nie je k dispozícii sieťové pripojenie (systém riadený batériovým ovládačom). Ak je náš zavlažovací systém dobre navrhnutý, tlak vody dodávanej do trysiek je v rámci limitu, potom je tento elektroventil tou najlepšou voľbou. Fungujú dobre aj pri extrémne nízkom prietoku vody.

Fungovanie elekroventila:

Aby elektroventily fungovali, je potrebný nepretržitý tlak vody. Ventily sú v základnom stave otvorené, zatvoria sa pod tlakom vody. V prevádzke sú ovládané solenoidom pomocou elektrického impulzu z ovládača. 24 V solenoid vyžaduje na ovládanie elektroventilov sieťový ovládač. Ventily s 9 V DC solenoidmi boli vyvinuté pre batériové riadiace jednotky. Elektroventil sa uzavrie, keď voda preteká cez otvor bránice do priestoru membrány, kde sa vytvára vnútorný tlak. V membránovom priestore voda vyvíja tlak na membránu na väčšej ploche, čo spôsobuje, že membrána je v uzavretej polohe, čím bráni prietoku vody do systému. Keď solenoid dostane signál z ovládača, železné jadro solenoidu sa stiahne, čím sa uvoľní obtok, čím sa uvoľní tlak v membránovom priestore. Membrána potom stúpa so zvyšujúcim sa tlakom závlahovej vody a voda bude voľne prúdiť so systému.

PARAMETRE
Veľkosť: 1”
Externé a interné manuálne odvzdušnenie umožňuje rýchlu a ľahkú aktiváciu priamo na ventile
Utesnenie membrány s dvojitou obrubou pre špičkový výkon bez priesakov
Voliteľne: Cievky s jednosmerným napájaním umožňujú použiť riadiace jednotky napájané z batérií
Uchytené skrutky veka zaistia bezproblémovú údržbu ventilu
Podpora nízkeho prietoku umožňuje použitie výrobkov určených na mikro zavlažovanie
Zapuzdrená cievka s uchyteným piestom pre bezproblémový servis
Teplotná odolnosť: 66 °C
Bez ovládania prietoku
Regulácia tlaku Accu-Sync
ELEKTRICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
Veľkosť: 1” - vonkajší závit
Prietok: 0,7 až 150 l/min (0,05 až 9 m3/h)
Odporúčaný tlak: 1,5 až 10 bar (150 až 1 000 kPa)
ŠPECIFIKÁCIE CIEVOK
Napájanie: 9V DC
ROZMERY
Výška: 13 cm
Dĺžka: 11 cm
Šírka: 6 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Elektroventily 9 V
Hmotnosť: 0.374 kg
Prietok vody: 0,7-150 l/min (0,05-9 m3/h)
Typ: bez ovládania prietoku
Pripojenie: 1"
Balenie: Kartón: 20 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: