Vonkajšia riadiaca jednotka WIFI Hunter Pro-HC-1201-E

Kód: HUN-PHC1201E
Neohodnotené
Značka: Hunter
€422,64 –5 %
Vonkajsia riadiaca jednotka WIFI Hunter Pro HC 1201 E
€422,64 –5 % €401,51 €334,59 bez DPH
Skladom

Riadiaca jednotka Hunter Pro-HC-1201-E je 12-okruhový inteligentný vonkajší ovládač na báze WiFi, ľahko použiteľný a plne prispôsobiteľný ovládania zavlažovacieho systému.

Detailné informácie

Podrobný popis

Riadiaca jednotka je najdôležitejším prvkom automatického zavlažovacieho systému. Umožňuje ovládať zavlažovacie zóny, nastaviť čas a frekvenciu zavlažovania. K jeho variantom patrí najjednoduchší kohútikový ovládač alebo dokonca najsofistikovanejší priemyselný ovládač. Existujú sieťové alebo batériové, pevné alebo rozšíriteľné, vnútorné alebo vonkajšie, ručne programovateľné alebo inteligentné ovládače (pripojené k internetu). Funkciou ovládača je otváranie alebo zatváranie elektromagnetických ventilov, spracovanie signálov senzorov alebo dokonca čerpadla podľa nastavených programov.

Hunter Pro-HC je pokročilá verzia ľahko programovateľného ovládača Pro-C. Môže byť  programovaný pomocou veľkej dotykovej obrazovky alebo bezplatnej aplikácie na stiahnutie prostredníctvom telefónu, tebletu alebo dokonca počítača. Pomocou tohto ovládača dá sa ovládať zavlažovací systém úplne, takže si môžeme zvoliť najvýhodnejšie zavlažovanie pre našu vlastnú záhradu. Zóny, ktoré sa dajú spustiť nezávisle, môžu byť konfigurované so zavlažovanými typmi rastlín a pôd, čo umožňuje kontrolórovi navrhnúť vhodné zavlažovacie časy na základe údajov uložených v jeho databáze, ktoré je samozrejme možné modifikovať. Vďaka nášmu pripojeniu na internet môžeme pristupovať, kontrolovať alebo upraviť našu činnosť kdekoľvek na svete. Je to vysoko spoľahlivý a dlhodobý produkt s vyvážením výkonom. Tento typ ovládača je k dispozícii vo vnútornej a vonkajšej verzii s 6, 12 alebo 24 zónami. Vďaka veľmi jednoduchému a prehľadnému rozhraniu môže každý ľahko pochopiť, ako nastaviť programy, spustiť alebo zastaviť zavlažovanie. Vďaka diagnostike kábla ovládač neustále monitoruje tok prúdu do solenoidov. Ak je prúd príliš vysoký alebo príliš nízky, ovládač oznámi vlastníkovi, že jeden z ventilov nefunguje správne. To uľahčuje vyriešenie problému skôr, ako sa rastliny poškodia.

Ovládač môže byť pripojený k normálne zatvorenému dažďovému senzoru. Súčasne je možné k ovládaču pripojiť až 2 senzory, ktoré môžu byť pre každú zónu naprogamované osobitne. Dažďový senzor je možné obísť pre každú zónu. Môže ovládať naraz 3 elektroventily (1 hlavný ventil + 2 elektroventil na zónu). Ovládač Pro-HC je možné bezlatne pripojiť k jednej z okolitých meteorologických staníc (ak sú k dispozícii) a na základe získaných údajov z neho plánuje úplné zavlažovanie. Tento ovládač má 36 programov s 6 časmi spustenia na jeden progam. Dni zavlažovania sú voľne voliteľné, nastaviteľné na ktorýkoľvek deň v týždni, zavlažované párnymi alebo nepárnymi dňami, 365-dňový kalendár alebo cykly až 31 dní. Čas behu každej zóny je možné nastaviť od 0 minút do 24 hodín. Je možné nastaviť interval medzi spustením zavlažovacích zón. K ovládaču Pro-HC je možné pripojiť aj snímač prietoku na meranie a nastavenie minimálnej a maximálnej spotreby vody na zónu. Ak sú tieto hodnoty prekročené, ovládač zastaví zavlažovanie, čím zabráni poškodeniu spôsobené zlomením potrubia alebo inou poruchou a uchováva údaje o spotrebe vody na viac časových období.

Hunter Pro-HC-1201-E je 12-okruhový inteligentný vonkajší ovládač určený pre zavlažovanie záhrad, parkov a priemyselných areálov. Je to sieťový ovládač, takže môže ovládať akýkoľvek 24 V elektromagnetický ventil. Mimoriadne spoľahlivá, univerzálna a plne vybavená riadiaca jednotka, veľká dotyková obrazovka alebo bezplatná aplikáca na stiahnutie uľahčujú programovanie pre každého. Všetky nastavenia sú ľahko čitateľné z displeja. Dodáva sa s transformátorom.

PARAMETRE
Počet sekcií: 12
Typ: Pevný
Prevedenie: Vonkajšie plastové
WiFi povolené na rýchle a jednoduché pripojenie k internetu
Úplné programovanie na jednotke
HC je kompatibilný s prietokomerom, upozornenie pri úniku vody
Zistenie problémov s elektroinštaláciou
Nezávislé programy: 36
Počet štartov na program: 6
Maximálne trvanie zavlažovania u sekcie: 24 h
Naplánuje dobu zavlažovania podľa miestneho počasia
Zabudovaný senzor mA (milliamp) pre monitorovanie porúch elektroventilu
ELEKTRICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
Vstup transformátora: 120 VAC alebo 230 VAC (univerzálny model)
Výstup transformátora (24 VAC): 1 A
Výstup sekcie (24 VAC): 0,56 A
Čerpadlo/Masterventil výstup (24 VAV): 0,28 A
Vstup na pripojenie senzora: 2
Prevádzková teplota: -18 °C až +60 °C
ROZMERY
Výška: 22,8 cm
Šírka: 25 cm
Hĺbka: 10 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Riadiace jednotky s WiFi ovládaním
Hmotnosť: 2.375 kg
Počet sekcií: fix 12
Balenie: Kartón: 8 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: