Vonkajšia riadiaca jednotka Rain I-Dial 4 24 VAC

Kód: R-200.4083410
Neohodnotené
Značka: Rain
€99,60 €83 bez DPH
Skladom

Riadiaca jednotka Rain I-Dial 4 24 VAC je 4-okruhový ľahko programovateľný vonkajší ovládač, navrhnutý pre domáce záhrady a malé verejné priestory.

Detailné informácie

Podrobný popis

Riadiaca jednotka je najdôležitejším prvkom automatického zavlažovacieho systému. Umožňuje ovládať zavlažovacie zóny, nastaviť čas a frekvenciu zavlažovania. K jeho variantom patrí najjednoduchší kohútikový ovládač alebo dokonca najsofistikovanejší priemyselný ovládač. Existujú sieťové alebo batériové, pevné alebo rozšíriteľné, vnútorné alebo vonkajšie, ručne programovateľné alebo inteligentné ovládače (pripojené k internetu). Funkciou ovládača je otváranie alebo zatváranie elektromagnetických ventilov, spracovanie signálov senzorov alebo dokonca čerpadla podľa nastavených programov.

Rain I-Dial je ľahko programovateľný ovládač navrhnutý pre domáce záhrady a malé verejné priestory. Je to vysoko spoľahlivý a dlhodobý produkt s vyváženým výkonom. Tento typ ovládača je k dispozícii sieťovej alebo batériovej, vnútornej a vonkajšej verzii a vo verziách 4, 6, 8 alebo 12 zón. Vďaka veľmi jednoduchému a prehľadnému návodu môže každý ľahko pochopiť, ako nastaviť programy, spustiť alebo zastaviť zavlažovanie. Ovládač pri výpadku energie nestratí nastavené progamy v dôsledku 2 alkalických batérií 1,5 V AA (nie je súčasťou dodávky). Ovládače Rain fungujú pomocu jednoduchého 3-krokového programovania:

  1. Začiatok zavlažovania,
  2. Trvanie zavlažovania,
  3. Opakovanie zavlažovania.

Ovládač môže byť pripojený k normálne zatvorenému dažďovému senzoru a môže tiež spustiť čerpadlo alebo hlavný ventil. Tento ovládač má 4 programy (A, B, C a D) so 4 nezávislými časmi spustenia (1 na program). Dni zavlažovania sú voľne voliteľné, nastaviteľné na ktorýkoľvek deň v týždni, vybrané dni alebo cykly až 19 dní. Čas behu každej zóny je možné nastaviť od 1 minúty do 4 hodín v krokoch po 1 minúte. Trvanie zavlažovania je možné nastaviť v 10% prírastkoch k sezóne (10% - 200%). Ovládače I-Dial sú vybavené širokouhlým podsvieteným LCD displejom, ktorý zobrazuje najbližší čas zavlažovania a úroveň nabitia betérie.

Rain I-Dial 4 24 VAC je 4-okruhový vonkajší ovládač. Bol navrhnutý pre domáce záhrady a malé verejné priestory a má všetky dôležité vlastnosti. Je to sieťový ovládač, takže môže ovládať akýkoľvek 24 V elektromagnetický ventil. Vďaka prepracovanému otočnému prepínaču a tlačidlám je táto skupina výrobkov ľahko programovateľná pre inštalatéra aj užívateľa. Všetky nastavenie sú ľahko čitateľné z displeja. Dodáva sa s transformátorom.

PARAMETRE
Počet sekcií: 4
Typ: Pevný
Prevedenie: Vonkajšie plastové
4 nezávislé programy
4 nezávislé štartovacia časy (1 na každý program)
Trvanie zavlažovania u sekcie: 1 - 240 min
Zobrazenie nasledujúceho štartovacieho času zavlažovania
Zavlažovacie cykly: od 4 za deň až po 1 za týždeň
Zavlažovací návrh: 7-dňový kalendár s možnosťou výberu jednotlivých dní, alebo intervalové zavlažovanie id 1 do 19 dní
Sezónne nastavenie: od 10% až do 200%
Široký podsvietený LCD displej
Funkcia vypnutia progamu (OFF)
Zobrazenie nízkeho stavu betérie
Permanentná pamäť, uchová programy aj počas výpadku energie
ELEKTRICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
Vstup transformátora: 220 VAC 50 Hz
Výstup transformátora: 24 VAC, 1,0 A
Čerpadlo/Masterventil výstup: 24 VAC - môže byť zapnutý alebo vypnutý pre jednotlivé sekcie
Relé na spustenia čerpadla
Vstup na pripojenie senzora - programovateľný pre každú sekciu
Pri výpadku elektriny: 2 x 1,5 V AA alkalické batérie pre permanentné uchovanie programov (nie je súčasťou balenia)
ROZMERY
Výška: 22,0 cm
Šírka: 17,0 cm
Hĺbka: 11,0 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Vonkajšie riadiace jednotky
Hmotnosť: 1.712 kg
Počet sekcií: fix 4
Balenie: Kartón: 4 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: