Vonkajšia riadiaca jednotka Rain Bird ESP-TM2-6-230 - WiFi ready

Kód: RB-F54226
Neohodnotené
Značka: Rain Bird
€181,60 €151,33 bez DPH
Skladom

Riadiaca jednotka Rain Bird ESP-TM2-6-230 - WiFi ready je 6-okruhový vonkajší ovládač, navrhnutý pre domáce záhrady a malé verejné priestory. Pripojením WiFi modulu sa z neho môže stať inteligentný ovládač, čo sa dá ovládať cez internet.

Detailné informácie

Podrobný popis

Riadiaca jednotka je najdôležitejším prvkom automatického zavlažovacieho systému. Umožňuje ovládať zavlažovacie zóny, nastaviť čas a frekvenciu zavlažovania. K jeho variantom patrí najjednoduchší kohútikový ovládač alebo dokonca najsofistikovanejší priemyselný ovládač. Existujú sieťové alebo batériové, pevné alebo rozšíriteľné, vnútorné alebo vonkajšie, ručne programovateľné alebo inteligentné ovládače (pripojené k internetu). Funkciou ovládača je otváranie alebo zatváranie elektromagnetických ventilov, spracovanie signálov senzorov alebo dokonca čerpadla podľa nastavených programov.

Rain Bird ESP-TM2 je ľahko programovateľný, vysoko sofistikovaný ovládač navrhnutý špeciálne pre veľkých záhrad, parkov a priemyselných plôch. Spoločnosť kladie veľký dôraz na uľahčenie inštalácie, programovanie a údržby svojich ovládačov. Tento typ ovládača je k dispozícii vo vonkajšej verzii, ako aj vo verziách s 4, 6, 8 alebo 12 zónami. Vďaka veľmi jednoduchému a prehľadnému návodu môže každý ľahko pochopiť, ako nastaviť programy, spustiť alebo zastaviť zavlažovanie. Funguje zo sieťe, ale nestratí nastavené programy, ak dôjde k strate energie. Tieto ovládača sú vybavené diagnostickým programom, ktorý uľahčuje zistenie akýchkoľvek problémov s kábelážou. Ovládače ESP-TM2 sú navrhnuté tak, aby boli transofrmované na inteligentný ovládač pomocou modulu WiFi. Týmto spôsobom sa dá v telefóne ľahko vykonať všetky nastavenia.

Ovládač môže byť pripojený k normálne zatvorenému dažďovému senzoru a môže tiež spustiť čerpadlo a hlavný ventil. Dažďový senzor je možné obísť pre každú zónu. Môže prevádzkovať naraz 2 elektroventily (hlavný ventil + elektroventil na zónu). Tento ovládač má 3 programy (A, B, a C) so 4 možnosťami spustenia na program. Dni zavlažovania sú voľne voliteľné, nastaviteľné na ktorýkoľvek deň v týždni, zavlažované párnymi alebo nepárnymi dňami, 365-dňový kalendár alebo cykly až 31 dní. Čas behu každej zóny je možné nastaviť od 1 minúty do 6 hodín v krokoch po 1 minúte. Môže byť naprogramovaný na oneskorenie nábehu (1-14 dní) a trvanie zavlažovania je možné nastaviť k sezóne od 5% do 200%. Nastavený program sa dá uložiť, takže ak niekto zle nastavý ovládač, uložený program sa dá ľahko obnoviť.

Rain Bird ESP-TM2-6-230 - WiFi ready je 6-okruhový vonkajší ovládač. Vysoko spoľahlivá, univerzálna a vysoko funkčná domáca riadiaca jednotka. Je to sieťový ovládač, takže môže ovládať akýkoľvek 24 V elektromagnetický ventil. Vďaka prepracovanému otočnému prepínaču a tlačidlám je táto skupina výrobkov ľahko programovateľná pre inštalatéra aj užívateľa. Všetky nastavenie sú ľahko čitateľné z displeja. Dodáva sa s transformátorom.

PARAMETRE
Počet sekcií: 4
Typ: Pevný
Prevedenie: Vonkajšie plastové
Kompatibilný s WiFi vďaka modulu Rain Bird LNK WiFi (nie je súčasťou balenia)
Nezávislé programy: 3
Počet štartov na program: 4
Maximálne trvanie zavlažovania u sekcie: 6 h
Voľba zo 4 závlahových režimov na sekcií: jednotlivo nastavené dni v 7-denným týždni, nepárne kalendárne dni, párne kalendárne dni, interval zavlažovania (každých 1 až 14 dní)
Sezónne nastavenie: 5% až 200 %
Manuálne spustenie jednej sekcie
Manuálne spustenie všetkých sekcií
Veľký LCD displej s jednoduchým programovaním
Funkcia Contractor Rapid Programming pri prvom nastavení automaticky skopíruje naprogramované parametre zóny 1 do ďalších sekcii
Dažďová pauza: až do 14 dní
Možnosť ignorovania čidla zrážok v jednotlivých sekciách
Elektronický istič s diagnostikou
Trvalá pamäť
Uloženie a obnovenie naprogramovaných údajov funkciou Contractor Default
Pauza medzi sekciami
ELEKTRICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
Vstup transformátora: 230 VAC ± 10%, 50Hz
Výstup sekcie (24 VAC): 1 A
Čerpadlo/Masterventil výstup
Maximálna prevádzková teplota: 65°C
ROZMERY
Výška: 20 cm
Šírka: 20,1 cm
Hĺbka: 9 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Riadiace jednotky s WiFi ovládaním
Hmotnosť: 1.38 kg
Počet sekcií: fix 6
Balenie: Kartón: 6 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: