Vonkajšia riadiaca jednotka Rain Bird ESP-RZXe8 - WiFi ready

Kód: RB-F55358
Neohodnotené
Značka: Rain Bird
€184,20 €153,50 bez DPH
Skladom
Riadiaca jednotka Rain Bird ESP-RZXe8 - WiFi ready je 8-okruhový vonkajší ovládač, navrhnutý pre domáce záhrady a malé verejné priestory. Pripojením WiFi modulu sa z neho môže stať inteligentný ovládač, čo sa dá ovládať cez internet.

Detailné informácie

Podrobný popis

Riadiaca jednotka je najdôležitejším prvkom automatického zavlažovacieho systému. Umožňuje ovládať zavlažovacie zóny, nastaviť čas a frekvenciu zavlažovania. K jeho variantom patrí najjednoduchší kohútikový ovládač alebo dokonca najsofistikovanejší priemyselný ovládač. Existujú sieťové alebo batériové, pevné alebo rozšíriteľné, vnútorné alebo vonkajšie, ručne programovateľné alebo inteligentné ovládače (pripojené k internetu). Funkciou ovládača je otváranie alebo zatváranie elektromagnetických ventilov, spracovanie signálov senzorov alebo dokonca čerpadla podľa nastavených programov.

Rain Bird ESP-RZXe je ľahko programovateľný ovládač navrhnutý špeciálne pre menšie záhrady so všetkými dôležitými funkciami, ktoré môže užívateľ potrebovať. Spoločnosť kladie veľký dôraz na uľahčenie inštalácie, programovanie a údržby svojich ovládačov. Tento typ ovládača je k dispozícii vo vnútornej aj vonkajšej verzii, ako aj vo verziách s 4, 6 alebo 8 zónami. Vďaka veľmi jednoduchému a prehľadnému návodu môže každý ľahko pochopiť, ako nastaviť programy, spustiť alebo zastaviť zavlažovanie. Tieto ovládače môžu byť naprogramované v oboch zónach, potom systém automaticky zoraďuje nastavenia v prípade programovanie duplikácie a podľa toho spustí zavlažovanie. Funguje zo sieťe, ale pomocou dvoch dodaných batérií sa dá ľahko naprogramovať a v prípade výpadku energie nastratí žiadne prednastavené programy. Ovládače ESP-RZXe sú navrhnuté tak, aby boli transofrmované na inteligentný ovládač pomocou modulu WiFi. Týmto spôsobom sa dá v telefóne ľahko vykonať všetky nastavenia.

Ovládač môže byť pripojený k normálne zatvorenému dažďovému senzoru a môže tiež spustiť čerpadlo a hlavný ventil. Dažďový senzor je možné obísť pre každú zónu. Môže prevádzkovať naraz 2 elektroventily (hlavný ventil + elektroventil na zónu). Programovanie na zónu je možné až so 6 štartovacími časmi. Dni zavlažovania sú voľne voliteľné, nastaviteľné na ktorýkoľvek deň v týždni, zavlažované párnymi alebo nepárnymi dňami, 365-dňový kalendár alebo cykly až 31 dní. Čas behu každej zóny je možné nastaviť od 0 minút do 199 minút v krokoch po 1 minúte. Trvanie zavlažovania je možné nastaviť v krokoch po 10% od -90% do 100% (0% je predvolené nastavenie). Funkcia Contractor Rapid Programming umožňuje skopírovať nastavenie prvého kola, vďaka čomu je programovanie veľmi rýchle. Nastavený program sa dá uložiť, takže ak niekto zle nastavý ovládač, uložený program sa dá ľahko obnoviť.

Rain Bird ESP-RZXe4i - WiFi ready je 4-okruhový vnútorný ovládač. Vysoko spoľahlivá, univerzálna a vysoko funkčná domáca riadiaca jednotka. Je to sieťový ovládač, takže môže ovládať akýkoľvek 24 V elektromagnetický ventil. Vďaka LCD displeju a veľkým tlačidlám si každý môže prospôsobiť programovanie. Dodáva sa s transformátorom.

PARAMETRE
Počet sekcií: 8
Typ: Pevný
Prevedenie: Vonkajšie plastové
Kompatibilný s WiFi vďaka modulu Rain Bird LNK WiFi (nie je súčasťou balenia)
Doba zavlažovania: 0 až 199 minút
Sezónne nastavenie: -90% až +100%
Nezávislé programovanie pre jednotlivé zóny
6 štartovacích časov pre každú zónu
Voľba zo 4 závlahových režimov na sekcií: jednotlivo nastavené dni v 7-denným týždni, nepárne kalendárne dni, párne kalendárne dni, interval zavlažovania (každých 1 až 14 dní)
Manuálne spustenie jednej sekcie
Manuálne spustenie všetkých sekcií
Veľký LCD displej s jednoduchým programovaním
Funkcia Contractor Rapid Programming pri prvom nastavení automaticky skopíruje naprogramované parametre zóny 1 do ďalších sekcii
Možnosť ignorovania čidla zrážok v jednotlivých sekciách
Elektronický istič s diagnostikou
Trvalá pamäť
Uloženie a obnovenie naprogramovaných údajov funkciou Contractor Default
Čakanie pri nesprávnom programovaní (keď štartovacie časy sú rovnaké)
Programovateľné aj pri napájaní batériami
ELEKTRICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
Vstup transformátora: 230 VAC ± 10%, 50Hz
Výstup sekcie: 24 VAC, 0,65 A
Čerpadlo/Masterventil výstup
Pri výpadku elektriny: 2 x 1,5 V AA alkalické batérie pre uchovanie programov (súčasťou balenia)
ROZMERY
Výška: 19,9 cm
Šírka: 20,1 cm
Hĺbka: 8,9 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Riadiace jednotky s WiFi ovládaním
Hmotnosť: 1.368 kg
Počet sekcií: fix 8
Balenie: Kartón: 6 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: