Vonkajšia riadiaca jednotka Rain Bird ESP-RZXe4 - WiFi ready

Kód: RB-F55354
Neohodnotené
Značka: Rain Bird
€132,59 €110,49 bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Riadiaca jednotka Rain Bird ESP-RZXe4 - WiFi ready je 4-okruhový vonkajší ovládač, navrhnutý pre domáce záhrady a malé verejné priestory. Pripojením WiFi modulu sa z neho môže stať inteligentný ovládač, čo sa dá ovládať cez internet.

Detailné informácie

Podrobný popis

Riadiaca jednotka je najdôležitejším prvkom automatického zavlažovacieho systému. Umožňuje ovládať zavlažovacie zóny, nastaviť čas a frekvenciu zavlažovania. K jeho variantom patrí najjednoduchší kohútikový ovládač alebo dokonca najsofistikovanejší priemyselný ovládač. Existujú sieťové alebo batériové, pevné alebo rozšíriteľné, vnútorné alebo vonkajšie, ručne programovateľné alebo inteligentné ovládače (pripojené k internetu). Funkciou ovládača je otváranie alebo zatváranie elektromagnetických ventilov, spracovanie signálov senzorov alebo dokonca čerpadla podľa nastavených programov.

Rain Bird ESP-RZXe je ľahko programovateľný ovládač navrhnutý špeciálne pre menšie záhrady so všetkými dôležitými funkciami, ktoré môže užívateľ potrebovať. Spoločnosť kladie veľký dôraz na uľahčenie inštalácie, programovanie a údržby svojich ovládačov. Tento typ ovládača je k dispozícii vo vnútornej aj vonkajšej verzii, ako aj vo verziách s 4, 6 alebo 8 zónami. Vďaka veľmi jednoduchému a prehľadnému návodu môže každý ľahko pochopiť, ako nastaviť programy, spustiť alebo zastaviť zavlažovanie. Tieto ovládače môžu byť naprogramované v oboch zónach, potom systém automaticky zoraďuje nastavenia v prípade programovanie duplikácie a podľa toho spustí zavlažovanie. Funguje zo sieťe, ale pomocou dvoch dodaných batérií sa dá ľahko naprogramovať a v prípade výpadku energie nastratí žiadne prednastavené programy. Ovládače ESP-RZXe sú navrhnuté tak, aby boli transofrmované na inteligentný ovládač pomocou modulu WiFi. Týmto spôsobom sa dá v telefóne ľahko vykonať všetky nastavenia.

Ovládač môže byť pripojený k normálne zatvorenému dažďovému senzoru a môže tiež spustiť čerpadlo a hlavný ventil. Dažďový senzor je možné obísť pre každú zónu. Môže prevádzkovať naraz 2 elektroventily (hlavný ventil + elektroventil na zónu). Programovanie na zónu je možné až so 6 štartovacími časmi. Dni zavlažovania sú voľne voliteľné, nastaviteľné na ktorýkoľvek deň v týždni, zavlažované párnymi alebo nepárnymi dňami, 365-dňový kalendár alebo cykly až 31 dní. Čas behu každej zóny je možné nastaviť od 0 minút do 199 minút v krokoch po 1 minúte. Trvanie zavlažovania je možné nastaviť v krokoch po 10% od -90% do 100% (0% je predvolené nastavenie). Funkcia Contractor Rapid Programming umožňuje skopírovať nastavenie prvého kola, vďaka čomu je programovanie veľmi rýchle. Nastavený program sa dá uložiť, takže ak niekto zle nastavý ovládač, uložený program sa dá ľahko obnoviť.

Rain Bird ESP-RZXe4i - WiFi ready je 4-okruhový vnútorný ovládač. Vysoko spoľahlivá, univerzálna a vysoko funkčná domáca riadiaca jednotka. Je to sieťový ovládač, takže môže ovládať akýkoľvek 24 V elektromagnetický ventil. Vďaka LCD displeju a veľkým tlačidlám si každý môže prospôsobiť programovanie. Do ovládača je možné zapojiť sieťový kábel alebo flexo šnúru. Na zabezpečenie primeranej ochrany proti vlhkosti sa odporúča použiť 1 ks kábelovú vývodku M20 a 1 ks kábelovú vývodku M25. Dodáva sa so zabudovaným transformátorom.

Dodatočné parametre

Kategória: Riadiace jednotky s WiFi ovládaním
Hmotnosť: 1.342 kg
Počet sekcií: 4
Typ: pevný
Prevedenie: vonkajšie
WiFi pripojenie: áno - pomocou LNK2 modulom
Bluetooth pripojenie: nie
Počet štartov na program: 6 pre kažú zónu
Dĺžka závlahy u sekcie: 1 - 199 min
Blokovanie zavlažovania: nie
Počet vstupov pre senzory: 1
Pre ovládanie elektroventilov: 24V AC
Čerpadlo/Masterventil výstup: áno
Oneskorenie medzi sekciami: nie
Vsakovacie cykly: nie
Napájanie: 230 V
Transformátor: zabudovaný
Balenie: Kartón: 6 ks
Položka bola vypredaná…

1_Prehľad a základy systému riadiacej jednotky ESP-RZXe

2_Programovanie riadiacej jednotky ESP-RZXe - 1. časť

3_Programovanie riadiacej jednotky ESP-RZXe - 2. časť

4_Programovanie riadiacej jednotky ESP-RZXe - 3. časť

5_Programovanie riadiacej jednotky ESP-RZXe - 4. časť

6_Programovanie riadiacej jednotky ESP-RZXe - 5. časť

7_Programovanie riadiacej jednotky ESP-RZXe - 6. časť

8_Inštaláca a nastavenie LNK2 WiFi modulu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: