Vnútorná riadiaca jednotka Rain I-Dial 4 24 VAC

Kód: R-200.4080410
Neohodnotené
Značka: Rain
€68,48 €57,07 bez DPH
Skladom

Riadiaca jednotka Rain I-Dial 4 24 VAC je 4-okruhový ľahko programovateľný vnútorný ovládač, navrhnutý pre domáce záhrady a malé verejné priestory.

Detailné informácie

Podrobný popis

Riadiaca jednotka je najdôležitejším prvkom automatického zavlažovacieho systému. Umožňuje ovládať zavlažovacie zóny, nastaviť čas a frekvenciu zavlažovania. K jeho variantom patrí najjednoduchší kohútikový ovládač alebo dokonca najsofistikovanejší priemyselný ovládač. Existujú sieťové alebo batériové, pevné alebo rozšíriteľné, vnútorné alebo vonkajšie, ručne programovateľné alebo inteligentné ovládače (pripojené k internetu). Funkciou ovládača je otváranie alebo zatváranie elektromagnetických ventilov, spracovanie signálov senzorov alebo dokonca čerpadla podľa nastavených programov.

Rain I-Dial je ľahko programovateľný ovládač navrhnutý pre domáce záhrady a malé verejné priestory. Je to vysoko spoľahlivý a dlhodobý produkt s vyváženým výkonom. Tento typ ovládača je k dispozícii sieťovej alebo batériovej, vnútornej a vonkajšej verzii a vo verziách 4, 6, 8 alebo 12 zón. Vďaka veľmi jednoduchému a prehľadnému návodu môže každý ľahko pochopiť, ako nastaviť programy, spustiť alebo zastaviť zavlažovanie. Ovládač pri výpadku energie nestratí nastavené progamy v dôsledku 2 alkalických batérií 1,5 V AA (nie je súčasťou dodávky). Ovládače Rain fungujú pomocu jednoduchého 3-krokového programovania:

  1. Začiatok zavlažovania,
  2. Trvanie zavlažovania,
  3. Opakovanie zavlažovania.

Ovládač môže byť pripojený k normálne zatvorenému dažďovému senzoru a môže tiež spustiť čerpadlo alebo hlavný ventil. Tento ovládač má 4 programy (A, B, C a D) so 4 nezávislými časmi spustenia (1 na program). Dni zavlažovania sú voľne voliteľné, nastaviteľné na ktorýkoľvek deň v týždni, vybrané dni alebo cykly až 19 dní. Čas behu každej zóny je možné nastaviť od 1 minúty do 4 hodín v krokoch po 1 minúte. Trvanie zavlažovania je možné nastaviť v 10% prírastkoch k sezóne (10% - 200%). Ovládače I-Dial sú vybavené širokouhlým podsvieteným LCD displejom, ktorý zobrazuje najbližší čas zavlažovania a úroveň nabitia betérie.

Rain I-Dial 4 24 VAC je 4-okruhový vnútorný ovládač. Bol navrhnutý pre domáce záhrady a malé verejné priestory a má všetky dôležité vlastnosti. Je to sieťový ovládač, takže môže ovládať akýkoľvek 24 V elektromagnetický ventil. Vďaka prepracovanému otočnému prepínaču a tlačidlám je táto skupina výrobkov ľahko programovateľná pre inštalatéra aj užívateľa. Všetky nastavenie sú ľahko čitateľné z displeja. Dodáva sa s transformátorom.

Dodatočné parametre

Kategória: Vnútorné riadiace jednotky
Hmotnosť: 1.08 kg
Počet sekcií: 4
Typ: pevný
Prevedenie: vnútorné
WiFi pripojenie: nie
Bluetooth pripojenie: nie
Nezávislé programy: 4
Počet štartov na program: 1
Dĺžka závlahy u sekcie: 1 - 240 min
Blokovanie zavlažovania: nie
Počet vstupov pre senzory: 1
Pre ovládanie elektroventilov: 24V AC
Čerpadlo/Masterventil výstup: áno
Oneskorenie medzi sekciami: nie
Vsakovacie cykly: nie
Napájanie: 230 V
Transformátor: vonkajší (súčasť balenia)
Balenie: Kartón: 4 ks

1_Napojenie a programovanie riadiacej jednotky I-Dial

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: