Vnútorná riadiaca jednotka Hunter X-Core XC-601i-E

Kód: HUN-XCORE601IE
Neohodnotené
Značka: Hunter
€82,80 –5 %
Vnutorna riadiaca jednotka Hunter X Core XC 601i E
€82,80 –5 % €78,66 €65,55 bez DPH
Skladom

Riadiaca jednotka Hunter X-Core XC-601i-E je 6-okruhový sofistikovaný ale ľahko programovateľný vnútorný ovládač, navrhnutý pre domáce záhrady a malé verejné priestory.

Detailné informácie

Podrobný popis

Riadiaca jednotka je najdôležitejším prvkom automatického zavlažovacieho systému. Umožňuje ovládať zavlažovacie zóny, nastaviť čas a frekvenciu zavlažovania. K jeho variantom patrí najjednoduchší kohútikový ovládač alebo dokonca najsofistikovanejší priemyselný ovládač. Existujú sieťové alebo batériové, pevné alebo rozšíriteľné, vnútorné alebo vonkajšie, ručne programovateľné alebo inteligentné ovládače (pripojené k internetu). Funkciou ovládača je otváranie alebo zatváranie elektromagnetických ventilov, spracovanie signálov senzorov alebo dokonca čerpadla podľa nastavených programov.

Hunter X-Core je vylepšená verzia populárneho ovládača XC. Zachoval si všetky dobré vlastnosti svojho predchodcu a bol ďalej vylepšený o nenahraditeľné a hospodárne prevádzkové vlastnosti. Jeden z najspoľahlivejších a dlhodobo stabilných a vyvážených výkonových produktov na trhu. Tento typ ovládača je k dispozícii vo vnútornej aj vonkajšej verzii, ako aj vo verziách s 2, 4, 6 alebo 8 zónami. Vďaka veľmi jednoduchému a prehľadnému návodu môže každý ľahko pochopiť, ako nastaviť programy, spustiť alebo zastaviť zavlažovanie. Ovládače Hunter sú vybavené diagnostickým programom Quick Check, ktorý uľahčuje zistenie akýchkoľvek problémov s kábelážou. Funguje zo siete, ale nestratí nastavené programy, ak dôjde k strate energie.

Ovládač môže byť pripojený k normálne zatvorenému dažďovému senzoru a môže tiež spustiť čerpadlo a hlavný ventil. Dažďový senzor je možné obísť pre každú zónu. Môže prevádzkovať naraz 3 elektroventily (1 hlavný ventil + 2 elektroventil na zónu). Je kompatibilný so senzorom Solar Sync, ktorý upravuje dobu zavlažovania bez zásahu človeka podľa ročného obdobia. Zásah Solar Sync je možné individuálne programovať alebo obísť. X-Core je vhodné na diaľkové ovládanie, čo umožňuje spustiť alebo zastaviť zavlažovanie v ktoromkoľvek bode zavlažovanej obdobia. Tento ovládač má 3 programy (A, B a C) so 4 časmi spustenia na jeden program, takže dá sa spustiť zónu celkom až 12-krát denne. Dni zavlažovania sú voľne voliteľné, nastaviteľné na ktorýkoľvek deň v týždni, zavlažované párnymi alebo nepárnymi dňami alebo cyklami až 31 dní. Čas behu každej zóny je možné nastaviť od 0 minút do 4 hodín v krokoch po 1 minúte. Môže byť naprogramovaný na oneskorenie nábehu (1-7 dní) a trvanie zavlažovania je možné nastaviť v 10% prírastkoch k sezóne (10% - 150%). Je možné nastaviť interval medzi spustením zavlažovacích zón, ktorý môže byť až 4 hodiny. Nastavený program sa dá uložiť, takže ak niekto zle nastaví ovládač, uložený program sa dá ľahko obnoviť.

Hunter X-Core XC-601i-E je 6-okruhový vnútorný ovládač. Vysoko spoľahlivá, univerzálna a vysoko funkčná domáca riadiaca jednotka. Je to sieťový ovládač, takže môže ovládať akýkoľvek 24 V elektromagnetický ventil. Vďaka prepracovanému otočnému prepínaču a tlačidlám je táto skupina výrobkov ľahko programovateľná pre inštalatéra aj užívateľa. Všetky nastavenia sú ľahko čitateľné z displeja. Dodáva sa s transformátorom.

Dodatočné parametre

Kategória: Vnútorné riadiace jednotky
Hmotnosť: 1.578 kg
Počet sekcií: 6
Typ: pevný
Prevedenie: vnútorné
WiFi pripojenie: nie
Bluetooth pripojenie: nie
Nezávislé programy: 3
Počet štartov na program: 4
Dĺžka závlahy u sekcie: 1 - 240 min
Blokovanie zavlažovania: do 7 dní
Počet vstupov pre senzory: 1
Kompatibilita so senzorom Solar Sync: áno
Pre ovládanie elektroventilov: 24V AC
Čerpadlo/Masterventil výstup: áno
Oneskorenie medzi sekciami: áno
Vsakovacie cykly: áno
Napájanie: 230 V
Transformátor: vonkajší (súčasť balenia)
Balenie: Kartón: 10 ks

1_Programovanie riadiacej jednotky X-Core - 1. časť

2_Programovanie riadiacej jednotky X-Core - 2. časť

3_Inštalácia a nastavenie senzora Solar Sync

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: