Vnútorná riadiaca jednotka Hunter ECO LOGIC ELC-601i-E

Kód: HUN-ELC601IE
Neohodnotené
Značka: Hunter
€57,96 –5 %
Vnutorna riadiaca jednotka Hunter Eco Logic ELC 601i E
€57,96 –5 % €55,06 €45,88 bez DPH
Skladom

Riadiaca jednotka Hunter Eco Logic ELC-601i-E je 6-okruhový ľahko programovateľný vnútorný ovládač, navrhnutý špeciálne pre menšie záhrady.

Detailné informácie

Podrobný popis

Riadiaca jednotka je najdôležitejším prvkom automatického zavlažovacieho systému. Umožňuje ovládať zavlažovacie zóny, nastaviť čas a frekvenciu zavlažovania. K jeho variantom patrí najjednoduchší kohútikový ovládač alebo dokonca najsofistikovanejší priemyselný ovládač. Existujú sieťové alebo batériové, pevné alebo rozšíriteľné, vnútorné alebo vonkajšie, ručne programovateľné alebo inteligentné ovládače (pripojené k internetu). Funkciou ovládača je otváranie alebo zatváranie elektromagnetických ventilov, spracovanie signálov senzorov alebo dokonca čerpadla podľa nastavených programov.

Hunter Eco Logic je ľahko programovateľný ovládač so všetkými dôležitejšími funkciami navrhnutý pre menšie záhrady. Je to vysoko spoľahlivý a dlhodobý produkt s vyváženým výkonom. Tento typ ovládača je k dispozícii iba vo verzii interiér so 4 alebo 6 zónami. Vďaka veľmi jednoduchému a prehľadnému návodu môže každý ľahko pochopiť, ako nastaviť programy, spustiť alebo zastaviť zavlažovanie. Ovládače Hunter sú vybavené diagnostickým programom Quick Check, ktorý uľahčuje zistenie akýchkoľvek problémov s kábelážou. Funguje zo siete, ale pomocou batérie (nie je súčasťou) nestratí nastavené programy, ak dôjde k strate energie. Riadiaca jednotka ELC má 3 rôzne režimy:

  1. V núdzovom režime má iba jeden program (program A) s možnosťou 1 spustenia.
  2. V normálnom režime sú programy A a B, štyri možnosti spustenia pre každý program, takže dá sa spustiť zónu celkom 8-krát denne.
  3. V rozšírenom režime sú programy A, B a C, štyri možnosti spustenia pre každý program, takže dá sa nastaviť až 12 časov spustenia denne.

Ovládač môže byť pripojený k normálne zatvorenému dažďovému senzoru a môže tiež spustiť čerpadlo alebo hlavný ventil. Dni zavlažovania sú voľne voliteľné, nastaviteľné na ktorýkoľvek deň v týždni, zavlažované párnymi alebo nepárnymi dňami alebo cyklami až 31 dní. Čas behu každej zóny je možné nastaviť od 0 minút do 4 hodín v krokoch po 1 minúte. Môže byť naprogramovaný na oneskorenie nábehu (1-7 dní) a trvanie zavlažovania je možné nastaviť v 10% prírastkoch k sezóne (10% - 150%). Je možné nastaviť interval medzi spustením zavlažovacích zón, ktorý môže byť až 4 hodiny. Nastavený program sa dá uložiť, takže ak niekto zle nastaví ovládač, uložený program sa dá ľahko obnoviť.

Hunter Eco Logic ELC-401i-E je 4-okruhový vnútorný ovládač. Jeden z najlacnejších ovládačov spoločnosti verný značke, je to vynikajúci a spoľahlivý produkt. Bol navrhnutý pre menšie záhrady a má všetky dôležité vlastnosti. Je to sieťový ovládač, takže môže ovládať akýkoľvek 24 V elektromagnetický ventil. Jeho programovanie je veľmi jednoduché a bolo vyvinuté tak, aby to mohol vykonať každý. Dodáva sa s transformátorom.

Dodatočné parametre

Kategória: Vnútorné riadiace jednotky
Hmotnosť: 0.948 kg
Počet sekcií: 6
Typ: pevný
Prevedenie: vnútorné
WiFi pripojenie: nie
Bluetooth pripojenie: nie
Nezávislé programy: 2
Počet štartov na program: 4
Dĺžka závlahy u sekcie: 1 - 240 min
Blokovanie zavlažovania: do 7 dní
Počet vstupov pre senzory: 1
Kompatibilita so senzorom Solar Sync: nie
Pre ovládanie elektroventilov: 24V AC
Čerpadlo/Masterventil výstup: áno
Oneskorenie medzi sekciami: nie
Vsakovacie cykly: nie
Napájanie: 230 V
Transformátor: vonkajší (súčasť balenia)
Balenie: Kartón: 10 ks

1_Programovanie riadiacej jednotky Eco Logic

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: