Tryska K-Rain KVF-8

Kód: R-2801010108
Neohodnotené
Značka: K-Rain
€1,39 €1,16 bez DPH
Skladom

Tryska K-Rain KVF-8 môže byť inštalovaná na akýkoľvek sprayový postrekovač s vonkajším závitom. Pri tryske KVF-8 je uhol výseče nastaviteľný medzi uhlami 0-360°.

Detailné informácie

Podrobný popis

K-Rain nastaviteľná tryska môže byť inštalovaná na akýkoľvek Sprayový postrekovač s vonkajším závitom. Používa sa na zavlažovanie menších a stredných trávnatých plôch. Sú ľahko inštalované, nastaviteľné a uhol výseče je ľahko upraviteľný k danej ploche. Vďaka svojej použiteľnosti sú veľmi mnohostranné, používajú sa na zavlažovanie medzi uhlami 0-360° a na vzdialenosť 1,8-5,2 metrov, v závislosti od typu trysky. Každá tryska má farebné označenie pre ľahšiu identifikáciu. Produkt obsahuje aj filter.

Dostrek môžeme znížiť až o 25% pomocou skrutky na lom lúčov, ktorý sa nachádza na vrchu trysky. Uhol výseče sa dá bez náradia jednoducho nastaviť medzi uhlami 0-360°. Trysku zatočme do Sprayového telesa, počas prevádzky chyťme rúčku rozprašovača, jej točením vieme nastaviť postrek z ľavého rohu pruhu na ľavú stranu plochy, drážkovým obvodom rozprašovača vieme presne nastaviť uhol zavlažovania.

Pre fungovanie trysiek K-Rain je potrebný 1,4-3,5 bar tlaku. Optimálny funkčný tlak je 2,8 bar.

Tryska K-Rain KVF-8 je nastaviteľná medzi uhlami 0-360° a medzi vzdialenosťami 1,8-2,4 metrov. Na základe výstupu zrážok (vody) sa môzu použiť na rovnakej sekcii s takmer indentickými nastaviteľnými alebo fixnými sprayovými tryskami.

Dodatočné parametre

Kategória: Sprayové trysky nastaviteľné
Hmotnosť: 0.008 kg
Dostrek: 1,8-2,4 m
Uhol výseče: nastaviteľný 0°-360°
Optimálny tlak: 2,8 bar
Pracovný tlak: 1,4 - 3,5 bar
Typ trysky: rozprašovacia
Závit: vnútorný
Balenie: Vrecko: 25 ks

1_Nastaviteľné trysky KVF

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: