Tryska K-Rain KVF-15 (čierna

Kód: R-2801010115
Neohodnotené
Značka: K-Rain
€1,39 €1,16 bez DPH
Skladom

Tryska K-Rain KVF-15 môže byť inštalovaná na akýkoľvek sprayový postrekovač s vonkajším závitom. Pri tryske KVF-15 je uhol výseče nastaviteľný medzi uhlami 0-360°.

Detailné informácie

Podrobný popis

K-Rain nastaviteľná tryska môže byť inštalovaná na akýkoľvek Spreyový postrekovač s vonkajším závitom. Používa sa na zavlažovanie menších a stredných trávnatých plôch. Sú ľahko inštalované, nastaviteľné a uhol výseče je ľahko upraviteľný k danej ploche. Vďaka svojej použiteľnosti sú veľmi mnohostranné, používajú sa na zavlažovanie medzi uhlami 0-360° a na vzdialenosť 1,8-5,2 metrov, v závislosti od typu trysky. Každá tryska má farbový kód pre ľahšiu identifikáciu. Produkt obsahuje aj filter.

Dostrek môžeme znížiť až o 25% pomocou skrutky na lom lúčov, ktorý sa nachádza na vrchu trysky. Uhol výseče sa dá bez náradia jednoducho nastaviť medzi uhlami 0-360°. Trysku zatočme do Spreyového telesa, počas prevádzky chyťme rúčku rozprašovača, jej točením vieme nastaviť postrek z ľavého rohu pruhu na ľavú stranu plochy, drážkovým obvodom rozprašovača vieme presne nastaviť uhol zavlažovania.

Pre fungovanie trysiek K-Rain je potrebný 1,4-3,5 bar tlaku. Optimálny funkčný tlak je 2,8 bar.

Tryska K-Rain KVF-15 je nastaviteľná medzi uhlami 0-360° a medzi vzdialenosťami 3,4-4,6 metrov. Na základe výstupu zrážok (vody) sa môzu použiť na rovnakej sekcii s takmer indentickými nastviteľnými alebo fixnými sprayovými tryskami.

PARAMETRE
Drážkovaný obvod trysky zaisťuje jednoduché nastavenie
Rovnomerná distribúcia vody pri lepšom pokrytí
Farebné označenie pre jednoduchšiu orientáciu na mieste inštalácie
Nastaviteľná výseč od 0° po 360°
ŠPECIFIKÁCIA TRYSKY
Dostrek: 4,6 m
Pripojenie: vnútorný závit
Uhol výseče: nastaviteľný, 0°-360°
Optimálny tlak: 2,1 bar
Pracovný tlak: 1,4 - 3,5 bar
 width=

Dodatočné parametre

Kategória: Sprayové trysky nastaviteľné
Hmotnosť: 0.012 kg
Dostrek: 3,4-4,6 m
Balenie: Vrecko: 25 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: