Tryska Hunter SS-918

Kód: HUN-SS918
Neohodnotené
Značka: Hunter
€1,37 €1,14 bez DPH
Skladom

Tryska Hunter SS-918 môže byť inštalovaná na akýkoľvek sprayový postrekovač s vonkajším závitom. Tryska Hunter SS-918 zavlažuje plochu 2,7x5,5 metrov z pozdĺžného okraju pruhu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Špeciálne trysky Hunter s pevnou výsečou môžu byť inštalované na akýkoľvek Spreyový postrekovač s vonkajším závitom. Používajú sa na zavlažovanie pravidelných úzkych trávnatých plôch. Sú ľahko inštalované trysky s fixným uhlom výseču. Zaručia mimoriadne precízne zavlažovanie s nízkou spotrebou vody. Vďaka ich tmavomodrej farbe sú ľahko rozoznateľné od ostatných trysiek. Produkt obsahuje aj filter.

Dostrek môžeme znížiť až o 25% pomocou srutky na vrchu bez toho, aby sa zmenila disperzia. Uhol výseče nemusíme nastaviť, lebo ten už je daný. Trysku zatočme do Spreyového telesa, počas prevádzky chyťme rúčku rozprašovača, jej točením nastavme uhol výseče do takého smeru, aby nám tryska zavlažovala žiadanú oblasť.

Pre fungovanie trysiek Hunter je potrebný 1,0-3,0 bar tlaku. Optimálny funkčný tlak je 2,1 bar, najľahšie dosiahnuteľný s postrekovačom PRO-Spray PRS30.

Tryska Hunter SS-918 zavlažuje plochu 2,7x5,5 metrov z pozdĺžného okraju pruhu. Dá sa použiť na rovnakej sekcii s tryskami LCS-515, RCS-515, SS-530, ES-515 a CS-530.

PARAMETRE
Špeciálne navrhnuté na presné pokrytie obdĺžnikových plôch
Dostupné v sadách jednotlivých modelov, ktoré pokrývajú jedinečné plochy
Vhodné na použitie aj v náročnejších podmienkach
ŠPECIFIKÁCIA TRYSKY
Zavlažovacia plocha: 2,7x5,5 m
Pripojenie: vnútorný závit
Typ: obdĺžniková tryska, pozdĺžny okraj pruhu
Optimálny tlak: 2,1 bar
Pracovný tlak: 1 - 3 bar
Optimalizované na použitie s výsuvným postrekovačom Pro-Spray PRS30 s nastavenou reguláciou tlaku na úroveň 2,1 bar
 width=

Dodatočné parametre

Kategória: Sprayové trysky pásové
Hmotnosť: 0.008 kg
Značka: Hunter

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: