Tryska Hunter MSBN-50H

Kód: HUN-MSBN50H
Neohodnotené
Značka: Hunter
€2,59 €2,16 bez DPH
Skladom

Tryska Hunter MSBN-50H môže byť inštalovaná na akýkoľvek sprayový postrekovač s vonkajším závitom. Hunter MSBN-25Q je záplavová viaclúčová tryska, jej uhol výseče je fix 180°.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hunter bubbler trysky môžu byť inštalované na akýkoľvek Sprayový postrekovač s vonkajším závitom, ktoré boli vyvinuté na vydanie malého množstva vody. Sú ľahko inštalované trysky s fixným uhlom výseču. Zaručia mimoriadne precízne zavlažovanie s nízkou spotrebou vody, vďaka čomu každá rastlina dostane správne množstvo vody. Všetky trysky sú farebne označené pre jednoduchú identifikáciu. Produkt obsahuje aj filter.

Hunter bubbler trysky tlakovo kompenzované trysky, vďaka ktorým je voda vydaná rovnomerne. Trysky MSBN sú viaclúčové záplavové trysky, veľké kvapky aplikovanej vody sú extrémne odolné voči vetru. Uhol výseče nemusíme nastaviť, lebo ten už je daný. Trysku zatočme do Sprayového telesa, počas prevádzky chyťme rúčku rozprašovača, jej točením nastavme uhol výseče do takého smeru, aby nám tryska zavlažovala žiadanú oblasť.

Tryska Hunter MSBN-50H je použiteľná vo fixnom 180° uhle do vzdialenosťi 0,3 m s prietokom 1,9 l/min. Používa sa na zavlažovanie samostatne stojacich stromov, kríkov alebo črepníkov.

Dodatočné parametre

Kategória: Sprayové trysky Bubbler
Hmotnosť: 0.01 kg
Dostrek: 0,3 m
Prietok vody: 1,9 l/min (0,11 m3/h)
Uhol výseče: 180°
Pracovný tlak: 1 - 4,8 bar
Typ trysky: rozprašovacia
Závit: vnútorný
Balenie: Vrecko: 25 ks, Kartón: 250 ks

1_Sprievodca produktom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: