Tryska Hunter 5-CST-B

Kód: HUN-5CSTB
Akcia
Neohodnotené
Značka: Hunter
€2,05 –9 %
Tryska Hunter 5 CST B
€2,05 –9 % €1,85 €1,54 bez DPH
Skladom

Tryska Hunter 5-CST-B môže byť inštalovaná na akýkoľvek sprayový postrekovač s vonkajším závitom. Tryska Hunter 5-CST-B polieva kríky v dvoch smeroch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Špeciálne trysky Hunter s pevnou výsečou môžu byť inštalované na akýkoľvek Sprayový postrekovač s vonkajším závitom. Používajú sa na zavlažovanie pravidelných úzkych trávnatých plôch. Sú ľahko inštalované trysky s fixným uhlom výseču. Zaručia mimoriadne precízne zavlažovanie s nízkou spotrebou vody. Vďaka ich tmavomodrej farbe sú ľahko rozpoznateľné od ostatných trysiek. Produkt obsahuje aj filter.

Dostrek môžeme znížiť až o 25% pomocou skrutky na vrchu bez toho, aby sa zmenila disperzia. Uhol výseče nemusíme nastaviť, lebo ten už je daný. Trysku zatočme do Sprayového telesa, počas prevádzky chyťme rúčku rozprašovača, jej točením nastavme uhol výseče do takého smeru, aby nám tryska zavlažovala žiadanú oblasť.

Pre fungovanie trysiek Hunter je potrebný 1,0-3,0 bar tlaku. 

Tryska Hunter 5-CST-B zavlažuje vo dvoch smeroch a do vzdialenosti 1,5 metra. Používa sa na zavlažovanie kríkov. Vďaka nej vieme vydať málo množstvo vody na danú oblasť. Sú vynikajúco použiteľné k zavlažovaniu úzkych raslinných pruhov.

Dodatočné parametre

Kategória: Sprayové trysky Bubbler
Hmotnosť: 0.008 kg
Dostrek: 1,5 m
Optimálny tlak: 2,1 bar
Pracovný tlak: 1 - 3 bar
Typ trysky: rozprašovacia
Závit: vnútorný
Balenie: Vrecko: 25 ks, Kartón: 250 ks

1_Sprievodca produktom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: