Tryska Hunter 17Q

Kód: HUN-17Q
Neohodnotené
Značka: Hunter
€1,56 €1,30 bez DPH
Skladom

Tryska Hunter 17Q môže byť inštalovaná na akýkoľvek sprayový postrekovač s vonkajším závitom. Pri tryske 17Q je uhol výseče fix 90°.

Detailné informácie

Podrobný popis

Trysky Hunter s pevnou výsečou môžu byť inštalované na akýkoľvek Spreyový postrekovač s vonkajším závitom. Používajú sa na zavlažovanie pravidelných menších a stredných trávnatých plôch. Sú ľahko inštalované trysky s fixným uhlom výseču. Zaručia mimoriadne precízne zavlažovanie s nízkou spotrebou vody. Závisle od ich typu je ich možné dostať 90, 120, 180, 240, 270 a 360 stupňovom prevedení a sú použiteľné vo vzdialenosti 0,6-5,2 metrov. Každá tryska má farbový kód pre ľahšiu identifikáciu. Produkt obsahuje aj filter.

Dostrek môžeme znížiť až o 25% pomocou srutky na vrchu bez toho, aby sa zmenila disperzia. Uhol výseče nemusíme nastaviť, lebo ten už je daný. Trysku zatočme do Spreyového telesa, počas prevádzky chyťme rúčku rozprašovača, jej točením nastavme uhol výseče do takého smeru, aby nám tryska zavlažovala žiadanú oblasť.

Pre fungovanie trysiek Hunter je potrebný 1,0-3,0 bar tlaku. Optimálny funkčný tlak je 2,1 bar, najľahšie dosiahnuteľný s postrekovačom PRO-Spray PRS30.

Tryska Hunter 17Q je použiteľná vo fixnom 90° uhle a medzi vzdialenosťami 3,9-5,2 metrov. Na základe výstupu zrážok (vody) sa môzu použiť na rovnakej sekcii s fixnými sprayovými tryskami alebo s tryskami nastaviteľnou výsečou.

PARAMETRE
Farebné označenie pre jednoduchšiu orientáciu na mieste inštalácie
Optimálna veľkosť kvapiek minimalizuje tvorbu hmly a maximalizuje rovnomernosť zavlažovania
ŠPECIFIKÁCIA TRYSKY
Dostrek: 5,2 m
Pripojenie: vnútorný závit
Uhol výseče: fix, 90°
Optimálny tlak: 2,1 bar
Pracovný tlak: 1 - 3 bar
Optimalizované na použitie s výsuvným postrekovačom Pro-Spray PRS30 s nastavenou reguláciou tlaku na úroveň 2,1 bar
 width=

Dodatočné parametre

Kategória: Sprayové trysky s pevnou výsečou
Hmotnosť: 0.008 kg
Dostrek: 3,9-5,2 m
Balenie: Vrecko: 25 ks, Kartón: 250 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: