T-kus s vonkajším závitom 50x6/4”x50 - PN16

Kód: NO-2651164
Neohodnotené
Značka: Norma
€6,53 €5,44 bez DPH
Skladom

T-kus s vonkajším závitom závitom 50x6/4"x50 PN16 slúži na spájanie dvoch 50 mm LDPE (od PN6) alebo HDPE (od PN6) hadíc, na tretí koniec sa dá pripojiť 6/4"-ovú spojku s vonkajším závitom. Sú ideálne na prípravu odbočky potrubia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spojky Connecto Plus sa môžu použiť na spájanie HDPE hadíc. Môžu sa použiť jedine pri studených vodných systémoch do tlaku 16 barov (pri väčšom priemere 75-110 mm 10 barov). Dajú sa rýchlo a jednoducho inštalovať, spoje sú rozoberateľné a spojky znovupoužiteľné. Spojky Connecto Plus sú vhodné na systém pitnej vody.

Montáž spojok Connecto Plus:

K montážu spojok Connecto Plus treba hadicu narezať kolmo a na hľadko. K tomu môžeme použiť nožnice na rezanie hadíc, alebo dokonca aj odlamovaciu nôž. Nie je potrebné rozobrať spoje, stačí dobre povoliť zelenú upínaciu maticu. Dbajme na to, aby sme hadice správne spojili (na doraz), koniec hadice musí prejsť cez vnútorný O-krúžok, potom už len stačí rukami alebo upínacím kľúčom na spojky Connecto/Connecto Plus silno zatiahnuť upínaciu maticu.

Spojky Connecto Plus nevyžadujú žiadne tesnenie, jedine spojky so závitom treba utesniť s teflonovou páskou alebo s tesniacou niťou Loctite 55.

Dodatočné parametre

Kategória: T-kusy s vonkajším závitom - PN16
Hmotnosť: 0.504 kg
Max. tlak: 16 bar
Priemer: 50 mm
Pripojenie: 6/4"
Balenie: Vrecko: 6 ks, Kartón: 24 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: