T-kus s vonkajším závitom 32x3/4”x32 - PN10

Kód: NO-2103436
Neohodnotené
Značka: Norma
€2,42 €2,02 bez DPH
Skladom
T-kus Connecto s vonkajším závitom 32x3/4"x32 slúži na spájanie dvoch 32 mm HDPE hadíc, na tretí koniec sa dá pripojiť 3/4"-ovú spojku s vnútorným závitom. Sú ideálne na prípravu odbočky potrubia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spojky Connecto sa môžu použiť na spájanie HDPE hadíc. Môžu sa použiť jedine pri studených vodných systémoch do tlaku 10 barov (pri malom priemere 16-32 mm 12,5 barov). Dajú sa rýchlo a jednoducho inštalovať, spoje sú rozoberateľné a spojky znovupoužiteľné. Spojky Connecto nie sú vhodné na systém pitnej vody.

Montáž spojok Connecto:

K montážu spojok Connecto treba hadicu narezať kolmo a na hľadko. K tomu môžeme použiť nožnice na rezanie hadíc, alebo dokonca aj odlamovaciu nôž. Nie je potrebné rozobrať spoje, stačí dobre povoliť zelenú upínaciu maticu. Dbajme na to, aby sme hadice správne spojili (na doraz), koniec hadice musí prejsť cez vnútorný O-krúžok, potom už len stačí rukami alebo upínacím kľúčom na spojky Connecto/Connecto Plus silno zatiahnuť upínaciu maticu.

Spojky Connecto Plus nevyžadujú žiadne tesnenie, jedine spojky so závitom treba utesniť s teflonovou páskou alebo s tesniacou niťou Loctite 55.

Dodatočné parametre

Kategória: T-kusy s vonkajším závitom - PN10
Max. tlak: 10 bar
Priemer: 32 mm
Pripojenie: 3/4"
Značka: Norma

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: