T-kus redukovaný Connecto 25x32x25 - PN10

Kód: I-22425D
Neohodnotené
Značka: Irritec
€3,32 –4 %
T kus redukovany PN10 1
€3,32 –4 % €3,19 €2,66 bez DPH
Skladom
T-kus redukovaný Connecto 25x32x25 slúži na spájanie dvoch 25 mm HDPE hadíc, na tretí koniec sa dá pripojiť 32 mm-ovú HDPE hadicu. Sú ideálne na prípravu odbočky potrubia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spojky Connecto sa môžu použiť na spájanie HDPE hadíc. Môžu sa použiť jedine pri studených vodných systémoch do tlaku 10 barov (pri malom priemere 16-32 mm 12,5 barov). Dajú sa rýchlo a jednoducho inštalovať, spoje sú rozoberateľné a spojky znovupoužiteľné. Spojky Connecto nie sú vhodné na systém pitnej vody.

Montáž spojok Connecto:

K montážu spojok Connecto treba hadicu narezať kolmo a na hľadko. K tomu môžeme použiť nožnice na rezanie hadíc, alebo dokonca aj odlamovaciu nôž. Nie je potrebné rozobrať spoje, stačí dobre povoliť zelenú upínaciu maticu. Dbajme na to, aby sme hadice správne spojili (na doraz), koniec hadice musí prejsť cez vnútorný O-krúžok, potom už len stačí rukami alebo upínacím kľúčom na spojky Connecto/Connecto Plus silno zatiahnuť upínaciu maticu.

Spojky Connecto Plus nevyžadujú žiadne tesnenie, jedine spojky so závitom treba utesniť s teflonovou páskou alebo s tesniacou niťou Loctite 55.

Dodatočné parametre

Kategória: T-kusy redukované - PN10
Max. tlak: 10 bar
Priemer: 25 mm, 32 mm
Značka: Irritec

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: