Solárna záhradná sprcha Sunny Style Premium - Lime

Kód: GF-80005524
Neohodnotené
Značka: G.F.
€160,64 €133,87 bez DPH
Skladom

Záhradná sprcha SUNNY STYLE PREMIUM je ideálnou voľbou pre záhradné sprchy. Solárny kolektor na podstavci dokáže vyrobiť vodu s príjemnou teplotou aj pre niekoľko spŕch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Záhradná sprcha SUNNY STYLE PREMIUM využíva na výrobu teplej vody energiu slnka, takže nepotrebujeme elektrinu, stačí k nej pripojiť studenú vodu. Vďaka premyslenému dizajnu sa s ním mimoriadne ľahko manipuluje, dokonca aj pre deti. Po asi dvoch hodinách slnečného žiarenia môže produkovať dostatok teplej vody, čo je dosť na niekoľko spŕch. Väčšina záhradných spŕch najskôr spotrebuje horúcu vodu, ktorú potom vyrobia, až potom doplní studenú vodu. Záhradná sprcha SUNNY STYLE PREMIUM je vybavená kohútikom, aby sme sa mohli sprchovať požadovanou teplotou vody. Solárny panel môže ohriať naraz až 8 litrov vody na približne 60 °C (za približne 2 hodiny). Vďaka zabudovanému regulátoru tlaku je výstupný tlak vody 0,8 bar. Je vybavená nastaviteľnou sprchovou hlavicou pre pohodlie, s výškou 2 m od zeme. Vďaka svojej demontáži a nízkej hmotnosti ho môžeme vziať kamkoľvek so sebou, takže je ideálny pre záhradu, terasu, kemping alebo sprchu k bazénu. Sprcha je vybavená spojkovým konektorom, rýchlospojkou a 10 m hadicou na pripojenie k vodovodnému kohútiku.

 
PARAMETRE
Regulácia požadovanej teploty
Otočná hlavica
Stabilná a bezpečná nádrž/podstavec
Nastaviteľná výška: 1,4-2,1 m
Obsah balenia:
- ventil na nastavenie tlaku s poistným ventilom
- rýchlospojka na záhradný ventil s vnútorným závitom 3/4″, 2x rýchlospojka a 10 m hadica na pripojenie k vodovodnému kohútiku

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradné sprchy
Hmotnosť: 7.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: