Rotačná tryska MP Rotator Hunter SS530

Kód: HUN-MPSS530
Neohodnotené
Značka: Hunter
€9,30 €7,75 bez DPH
Skladom

Rotačná tryska Hunter MP Rotator SS530 je otáčavá rotačná tryska, ktorá postrekuje 1,5x9,1 m plochu z pozdĺžného okraja pruhu. Môže byť inštalovaná na akýkoľvek sprayový postrekovač s vonkajším závitom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hunter MP Rotator je otáčavá rotačná tryska s meniacim uhlom vodného prúdu, preto je nesmierne odolná voči vetru. Môže byť inštalovaná na akýkoľvek sprayový postrekovač s vonkajším závitom. Nízka intenzita zrážok a nízka spotreba vody nám umožňuje zavlažovať väčšej plochy, preto na jednu sekciu vieme pripojiť aj viac postrekovačov. Spotreba vody je 1/3 spotreby vody rozprašovacej trysky, preto má dopyt na menej elektromagnetických ventilov a na automatiku s nižším sekciovým číslom. Používa sa na zavlažovanie medzi uhlami 45-360° a na vzdialenosť 1,8-10,7 metrov (závisí od typu). Rodina MP Rotator obsahuje aj pásové trysky s ktorými sa aj pásy široké 1,2 metrov dajú rovnomerne zavlažovať. Každá tryska má farebné označenie pre ľahšiu identifikáciu. Produkt obsahuje aj filter.

Dostreku MP Rotatora pomocou skrutky na vrchu sa dá znížiť o 25% bez toho, aby sa výstup množstva vody zmenil. Na toto použime nastavovací kľúč pre rotačné trysky MP Rotator, s ktorým ľahko nastavíme aj uhol výseče. Vďaka dvojitému výčnelku sa tryska preumyje aj pri vysunutí i zasunutí, preto je veľmi odolná voči špine.

Pre fungovanie trysiek MP Rotator je potrebný 2,0-3,8 bar tlaku. Optimálny funkčný tlak je 2,8 bar, najľahšie dosiahnuteľný s postrekovačom Pro-Spray PRS40. Je vynikajúca voľba pre budovanie nových zavlažovacích systémov, ale aj na prestavbu starých - zanedbaných zavlažovacích systémov.

 

Rotačná tryska Hunter MP Rotator SS530 postrekuje 1,5x9,1 m plochu z pozdĺžného okraja pruhu. Je použiteľná spolu s dýzami MP LCS515 a MP RCS515 na rovnakej sekcii.

Dodatočné parametre

Kategória: Rotačné trysky
Hmotnosť: 0.01 kg
Zavlažovacia plocha: pozdĺžny okraj pruhu – 1,5x9,1 m
Optimálny tlak: 2,8 bar
Pracovný tlak: 1,7 - 3,8 bar
Typ trysky: rotačná
Závit: vnútorný
Balenie: Vrecko: 10 ks, Kartón: 200 ks

1_MP Rotator

2_MP Rotator: úspora vody

3_Kompletná ponuka produktov MP Rotator

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: