Priama spojka Swing Pipe FPA 16x3/4"

Kód: NDS-FPA0750
Neohodnotené
Značka: NDS
€0,28 –7 %
Priama spojka Swing Pipe FPA
€0,28 –7 % €0,26 €0,22 bez DPH
Skladom

So spojkou Swing Pipe RFP 16x3/4" dokážeme pripojiť postrekovače s 3/4"-ovým vnútorným závitom spolu so 16 mm-ovou hadicou Swing Pipe k hlavnému potrubiu. Zabezpečí pružné spoje, ktoré sú ľahko a rýchlo montovateľné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pomocou spojky Swing Pipe RFP a 16 mm-ovej hadice Swing Pipe dokážeme vytvoriť flexibilné pripojenie, vďaka ktorému budeme vedieť postrekovače nastaviť na požadované miesto do hocijakému smeru. Spojka disponuje s 3/4"-ovým vonkajším závitom, ktorá je napojiteľná do postrekovača s 3/4"-ovým vnútorným závitom a do závitovej spojky s 3/4"-ovým vnútorným závitom, nachádzajúcej sa na zónovom potrubí. Vďaka svojmu pružnému materiálu je mimoriadne ohybný a odolná aj pri tlaku 5,5 bar. Pri flexibilnom Swing Pipe prepájaní pružnosť zotrvá aj po montáži, po neskoršom zahusťovaní zeme sa poškodenia nemusíme obávať, postrekovače sa po posunutí dajú ľahko vrátiť späť na svoje miesto.

Špirálovú tvarovku jednoducho zatočíme do hadice Swing Pipe, nevyžaduje žiadne ďalšie spony, jedine spojky so závitom treba utesniť s teflonovou páskou alebo s tesniacou niťou Loctite 55.

Dodatočné parametre

Kategória: Spojky Swing Pipe
Hmotnosť: 0.006 kg
Max. tlak: 5,5 bar
Priemer: 16 mm
Pripojenie: 3/4"
Balenie: Vrecko: 50 ks, Kartón: 500 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: