Postrekovač s tryskou Hunter PS Ultra 04-10A

Kód: HUN-PSU0410A
Neohodnotené
Značka: Hunter
€1,97 €1,64 bez DPH
Skladom

Postrekovač Hunter PS Ultra 04 je Spreyové teleso s 10 cm-ovým výsuvom, ktorý je dodané spolu s tryskou 10A.

Detailné informácie

Podrobný popis

Postrekovač Hunter PS Ultra sa používa na zavlažovanie súkromných pozemkov, verejných priestranstiev a rovnako aj priemyselných areálov. Dá sa naňho pripojiť hocijakú rozprašovaciu alebo rotačnú trysku s vnútorným závitom. Disponuje zúženým zhotovením. Patrí medzi lacnejšie postrekovače, ale je verný svojej značke, čo znamená, že je skvelý a spoľahlivý postrekovač. Vďaka svojmu zúženému tvaru má menší priemer, preto ho je možné zriadiť na kraj žiadanej oblasti, čím je možné dosiahnuť perfektné zavlažovanie. K ďaľším výhodám patrí, že sa môže montovať aj medzi trávnikovú mriežku. Začiatočný smer rozptylu sa dá jednoducho nastaviť aj počas prevádzky.

Firma Hunter vytvorila postrekovače PS Ultra na zástupcu produktov PS. Snažili sa odstrániť chyby starých postrekovačov. Základným rozdielom je, že pri postrekovačoch PS Ultra sa trysky dá vymeniť, kým pri starých PS to nebolo možné. Postrekovače PS Ultra boli vytvorené tak, aby boli kompatibilné so starými PS postrekovačmi. Vďaka tomu nemusíme vykopať starý postrekovač, stačí len vymeniť vnútorné časti. Prepláchnutie pri postrekovačoch PS Ultra nám umožní biela preplachovacia zátka. Prerobená rodina produktov PS dostala aj nové tesnenie, vďaka čomu narástla ich živnosť.

Hlavice postrekovača Hunter PS Ultra sa vyrábajú vo viacerých veľkostiach. Je v predaji 5, 10 a 15 cm-ová výsuvná hlavica. Postrekovače sú vybavené preplachovacou zátkou, ktorá zabezpečí prepláchnutie systému od nečistôt, potom stačí nainštalovať žiadanú trysku. Tieto rozprašovacie telesá sú vybavené vnútorným 1/2" pripojovacím závitom. Je k nim možné zvlášť objednať aj spätný ventil, ktorý zabraňuje vytekaniu zbytkovej vody zo systému, ak chceme zavlažovať svahovité oblasti. Ventil udrží prevýšenie až do 2 m. V prípade montáže spätného ventilu budeme potrebovať aj spodný filter, lebo iba spolu sa môžu montovať do postrekovača. Je k nim možné dostať aj uzatváraciu trysku, ktorá je ideálna v prípade, ak postrekovač nechceme využívať, týmto pádom ho nemusíme vykopať.

Postrekovač Hunter PS Ultra 04 vybavený tryskou 10A je možné dostať s 10 cm-ovým výsuvníkom. Môže sa použiť do vzdialenosti 2,2-3,0 m a je nastaviteľná v 0-360°. Toto rozprašovacie teleso je vybavené s vnútorným 1/2" pripojovacím závitom. Je k nim možné zvlášť objednať aj spätný ventil, ktorý zabraňuje vytekaniu zbytkovej vody zo systému, ak chceme zavlažovať svahovité oblasti. Ventil udrží prevýšenie až do 2 m. V prípade montáže spätného ventilu budeme potrebovať aj spodný filter, lebo iba spolu sa môžu montovať do postrekovača. Továrensky sa dodávajú spolu so spodným filtrom.

PARAMETRE
Model: 10 cm
S tryskou 10A
Odolná hlavica
Ozubený výsuvník pozostávajúci z dvoch dielov
Výsuvník s vonkajším závitom je vhodný pre všetky trysky s vnútorným závitom
Zabudované extra veľké filtračné sitko
Voliteľný spätný ventil
Odolná pružina
PREVÁDZKOVÉ ŠPECIFIKÁCIE
Odporúčaný prevádzkový tlak: 1,0 až 4,8 bar (100 až 480 kPa)
ŠPECIFIKÁCIA TRYSKY
Pripojenie: vnútorný závit
Dostrek: 3 m
Uhol výseče: nastaviteľný, 0°-360°
Optimálny tlak: 2,1 bar
Pracovný tlak: 1 - 3 bar
VOLITEĽNÉ PRÍSLUŠENSTVO
Spätný ventil: 10 cm a 15 cm modely (prevýšenie až 2 m)
ROZMERY
Výška v zasunutej polohe: 18 cm
Výška výsuvu: 10 cm
Vonkajší priemer: 3 cm
Pripojenie: 1/2" vnútorný závit

Dodatočné parametre

Kategória: Sprayové postrekovače s tryskou
Hmotnosť: 0.082 kg
Dostrek: 2,2-3,0 m
Uhol výseče: Uhol výseče
Výsuv: 10 cm
Značka: Hunter

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: