Postrekovač s tryskou Hunter Eco Rotator ECO-04-2090

Kód: HUN-ECO042090
Neohodnotené
Značka: Hunter
€11,70 –4 %
Postrekovac s tryskou Hunter Eco Rotator ECO 04 2090
€11,70 –4 % €11,12 €9,27 bez DPH
Skladom

Postrekovač Hunter Eco Rotator ECO-04-2090 je Spreyové teleso s 10 cm-ovým výsuvom, ktorý je dodané spolu s tryskou MP Rotator 2000-90.

Detailné informácie

Podrobný popis

Postrekovač Hunter PS Ultra sa používa na zavlažovanie súkromných pozemkov, verejných priestranstiev a rovnako aj priemyselných areálov. Dá sa naňho pripojiť hocijakú rozprašovaciu alebo rotačnú trysku s vnútorným závitom. Disponuje zúženým zhotovením. Patrí medzi lacnejšie postrekovače, ale je verný svojej značke, čo znamená, že je skvelý a spoľahlivý postrekovač. Vďaka svojmu zúženému tvaru má menší priemer, preto ho je možné zriadiť na kraj žiadanej oblasti, čím je možné dosiahnuť perfektné zavlažovanie. K ďaľším výhodám patrí, že sa môže montovať aj medzi trávnikovú mriežku. Začiatočný smer rozptylu sa dá jednoducho nastaviť aj počas prevádzky.

Firma Hunter vytvorila postrekovače PS Ultra na zástupcu produktov PS. Snažili sa odstrániť chyby starých postrekovačov. Základným rozdielom je, že pri postrekovačoch PS Ultra sa trysky dá vymeniť, kým pri starých PS to nebolo možné. Postrekovače PS Ultra boli vytvorené tak, aby boli kompatibilné so starými PS postrekovačmi. Vďaka tomu nemusíme vykopať starý postrekovač, stačí len vymeniť vnútorné časti. Prepláchnutie pri postrekovačoch PS Ultra nám umožní biela preplachovacia zátka. Prerobená rodina produktov PS dostala aj nové tesnenie, vďaka čomu narástla ich živnosť.

Hlavice postrekovača Hunter PS Ultra sa vyrábajú vo viacerých veľkostiach. Je v predaji 5, 10 a 15 cm-ová výsuvná hlavica. Postrekovače sú vybavené preplachovacou zátkou, ktorá zabezpečí prepláchnutie systému od nečistôt, potom stačí nainštalovať žiadanú trysku. Tieto rozprašovacie telesá sú vybavené vnútorným 1/2" pripojovacím závitom. Je k nim možné zvlášť objednať aj spätný ventil, ktorý zabraňuje vytekaniu zbytkovej vody zo systému, ak chceme zavlažovať svahovité oblasti. Ventil udrží prevýšenie až do 2 m. V prípade montáže spätného ventilu budeme potrebovať aj spodný filter, lebo iba spolu sa môžu montovať do postrekovača. Je k nim možné dostať aj uzatváraciu trysku, ktorá je ideálna v prípade, ak postrekovač nechceme využívať, týmto pádom ho nemusíme vykopať.

Postrekovač Hunter PS Ultra 04 vybavený tryskou MP Rotator 2000-90 (Eco Rotator) je možné dostať s 10 cm-ovým výsuvníkom. Môže sa použiť do vzdialenosti 4,0-6,4 m a je nastaviteľná v 90-210°. Toto rozprašovacie teleso je vybavené s vnútorným 1/2" pripojovacím závitom. Je k nim možné zvlášť objednať aj spätný ventil, ktorý zabraňuje vytekaniu zbytkovej vody zo systému, ak chceme zavlažovať svahovité oblasti. Ventil udrží prevýšenie až do 2 m. V prípade montáže spätného ventilu budeme potrebovať aj spodný filter, lebo iba spolu sa môžu montovať do postrekovača. Tieto postrekovače neobsahujú spodný filter.

PARAMETRE
Model: 10 cm
S rotačnou tryskou MP100090
Presné nastavenie výseče a dostreku
Zdvojená ozubená poistka telesa pre nastavenie výseče
Extra veľké filtračné sitko (nie je priložené)
Automatické rovnomerné zavlažovanie
Dvojitý výsuv
Rovnomerná distribúcia
Nízka zrážková výška
Voliteľný spätný ventil
Odolná pružina
PREVÁDZKOVÉ ŠPECIFIKÁCIE
Prietok vody: 1,18–3,8 l/min
Dostrek: 4-6,4 m
Uhol výseče: nastaviteľný, 90°-210°
Optimálny tlak: 2,8 bar
Pracovný tlak: 1,7 - 3,8 bar
ROZMERY
Celková výška: 19 cm
Výška výsuvu: 10 cm
Vonkajší priemer: 3 cm
Pripojenie: 1/2" vnútorný závit

Dodatočné parametre

Kategória: Sprayové postrekovače s tryskou
Hmotnosť: 0.078 kg
Dostrek: 4,0-6,4 m
Výsuv: 10 cm
Balenie: Kartón: 50 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: