Postrekovač Rain Bird UNI-Spray 415HE s tryskou 15 HE-VAN

Kód: RB-P40015
Neohodnotené
Značka: Rain Bird
€3,13 €2,61 bez DPH
Skladom

Postrekovač Rain Bird 415HE je Spreyové teleso s 10 cm-ovým výsuvom, ktorý je dodané spolu s tryskou 15 HE-VAN.

Detailné informácie

Podrobný popis

Postrekovač Rain Bird UNI-Spray sa používa na zavlažovanie súkromných pozemkov, verejných priestranstiev a rovnako aj priemyselných areálov. Dá sa naňho pripojiť hocijakú rozprašovaciu alebo rotačnú trysku s vnútorným závitom. Disponuje zúženým zhotovením. Patrí medzi lacnejšie postrekovače, ale je verný svojej značke, čo znamená, že je skvelý a spoľahlivý postrekovač. Vďaka svojmu zúženému tvaru má menší priemer, preto ho je možné zriadiť na kraj žiadanej oblasti, čím je možné dosiahnuť perfektné zavlažovanie. K ďaľším výhodám patrí, že sa môže montovať aj medzi trávnikovú mriežku. Začiatočný smer rozptylu sa dá jednoducho nastaviť aj počas prevádzky.

Hlavice postrekovača Rain Bird UNI-Spray sa vyrábajú vo verzii s 10 cm-ovým výsuvníkom. Tieto rozprašovacie telesá sú vybavené vnútorným 1/2" pripojovacím závitom. Je k nim možné zvlášť objednať aj spätný ventil, ktorý zabraňuje vytekaniu zbytkovej vody zo systému, ak chceme zavlažovať svahovité oblasti. Ventil udrží prevýšenie až do 1,5 m. Je k nim možné dostať aj uzatváraciu trysku, ktorá je ideálna v prípade, ak postrekovač nechceme využívať, týmto pádom ho nemusíme vykopať.

Postrekovač Rain Bird UNI-Spray 415HE vybavený tryskou 15 HE-VAN je možné dostať s 10 cm-ovým výsuvníkom. Môže sa použiť do vzdialenosti 3,7-4,6 m a je nastaviteľná v 0-360°. Toto rozprašovacie teleso je vybavené s vnútorným 1/2" pripojovacím závitom. Je k nim možné zvlášť objednať aj spätný ventil, ktorý zabraňuje vytekaniu zbytkovej vody zo systému, ak chceme zavlažovať svahovité oblasti. Ventil udrží prevýšenie až do 1,5 m.

PARAMETRE
Model: 10 cm
Funkciu ‘Ratcheting‘, ktorá umožňuje jednoduché nastavenie smeru postreku
Tesnenie výsuvníka sa aktivuje automaticky tlakom vody
Výsuvník s vonkajším závitom je vhodný pre všetky trysky s vnútorným závitom
Silná vratná oceľová pružina
PREVÁDZKOVÉ ŠPECIFIKÁCIE
Odporúčaný prevádzkový tlak: 1,0 až 2,1 bar (100 až 210 kPa)
ROZMERY
Výška v zasunutej polohe: 15,2 cm
Výška výsuvu: 10 cm
Vonkajší priemer: 5,7 cm
Pripojenie: 1/2" vnútorný závit

Dodatočné parametre

Kategória: Sprayové postrekovače s tryskou
Hmotnosť: 0.068 kg
Dostrek: 3,7-4,6 m
Uhol výseče: Uhol výseče
Výsuv: 10 cm
Značka: Rain Bird

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: