Postrekovač bez trysiek Rain S020 04

Kód: R-280.1300400
Neohodnotené
Značka: Rain
€2,18 €1,82 bez DPH
Skladom

Postrekovač Rain S020 04 je Spreyové teleso s 10 cm-ovým výsuvom, ku ktorému je možné pripojiť hocijakú rozprašovaciu alebo rotačnú trysku s vnútorným závitom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Postrekovač Rain S020 sa používa na zavlažovanie súkromných pozemkov, verejných priestranstiev a rovnako aj priemyselných areálov. Dá sa naňho pripojiť hocijakú rozprašovaciu alebo rotačnú trysku s vnútorným závitom. Disponuje zúženým zhotovením. Patrí medzi lacnejšie postrekovače, ale napriek tomu je skvelým a spoľahlivým postrekovačom. Vďaka svojmu zúženému tvaru má menší priemer, preto ho je možné zriadiť na kraj žiadanej oblasti, čím je možné dosiahnuť perfektné zavlažovanie. K ďaľším výhodám patrí, že sa môže montovať aj medzi trávnikovú mriežku. Začiatočný smer rozptylu sa dá jednoducho nastaviť aj počas prevádzky.

Hlavice postrekovača Rain S020 sa vyrábajú vo viacerých veľkostiach. Je v predaji 5 a 10 cm-ová výsuvná hlavica. Tieto rozprašovacie telesá sú vybavené vnútorným 1/2" pripojovacím závitom. Je k nim možné zvlášť objednať aj spätný ventil, ktorý zabraňuje vytekaniu zbytkovej vody zo systému, ak chceme zavlažovať svahovité oblasti. Ventil udrží prevýšenie až do 2 m. Je k nim možné dostať aj uzatváraciu trysku, ktorá je ideálna v prípade, ak postrekovač nechceme využívať, týmto pádom ho nemusíme vykopať.

Postrekovač Rain S020 04 disponuje 10 cm-ovým vysuvníkom, ktorý je vybavený vnútorným 1/2" pripojovacím závitom. Dá sa naňho pripojiť hocijakú rozprašovaciu alebo rotačnú tryska s vnútorným závitom.

PARAMETRE
Model: 10 cm
Funkciu ‘Ratcheting Riser‘, ktorá umožňuje jednoduché nastavenie smeru postreku
Vlisované stieracie tesnenie zabezpečuje vodotesnosť, ako aj plný výsuv vysúvača aj v nízko-tlakej situácii
Výsuvník s vonkajším závitom je vhodný pre všetky trysky s vnútorným závitom
Silná vratná oceľová pružina
PREVÁDZKOVÉ ŠPECIFIKÁCIE
Odporúčaný prevádzkový tlak: 1,4 až 3,5 bar (140 až 350 kPa)
ROZMERY
Výška v zasunutej polohe: 15,5 cm
Výška výsuvu: 10 cm
Vonkajší priemer: 3 cm
Pripojenie: 1/2" vnútorný závit

Dodatočné parametre

Kategória: Sprayové postrekovače bez trysiek
Hmotnosť: 0.064 kg
Výsuv: 10 cm
Balenie: Kartón: 50 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: