Postrekovač bez trysiek Hunter PRO-Spray 04-PRS40

Kód: HUN-PROS04PRS40CV
Neohodnotené
Značka: Hunter
€11,38 –5 %
Postrekovac bez trysiek Hunter PRO Spray 04 PRS40
€11,38 –5 % €10,81 €9,01 bez DPH
Skladom

Postrekovač so vstavaným regulátorom tlaku Hunter PRO-Spray 04-PRS40 je Spreyové teleso s 10 cm-ovým výsuvom, ku ktorému je možné pripojiť hocijakú rozprašovaciu alebo rotačnú trysku s vnútorným závitom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Postrekovač Hunter PRO-Spray sa používa na zavlažovanie súkromných pozemkov, verejných priestranstiev a rovnako aj priemyselných areálov. Dá sa naňho pripojiť hocijakú rozprašovaciu alebo rotačnú trysku s vnútorným závitom. Je úsporný, vyrávba sa zo silného plastu, odolnému voči UV žiareniu, ktorý bol zhotovený na dlhodobé použitie. Zabraňuje nežiadúcemu otočeniu, napriek tomu smer výseče sa dá jednoducho nastaviť aj počas prevádzky. Obsahuje mimoriadne silnú oceľovú pružinu, ktorý aj po dlhej dobe spoľahlivo stiahne späť výsuvník postrekovača. Jeho obnovené tesnenie výsuvníka sa aktivuje pod tlakom, zabráni vytekaniu vody vedľa výsuvníka a zabezpečí bezchybný chod postrekovača na dlhé roky.

Hlavice postrekovača Hunter PRO-Spray sa vyrábajú vo viacerých veľkostiach. Je v predaji nevýsuvná, 5, 7,5, 10, 15 a 30 cm-ová výsuvná hlavica. Postrekovače sú vybavené preplachovacou zátkou, ktorá zabezpečí prepláchnutie systému od nečistôt, potom stačí nainštalovať žiadanú trysku. Tieto rozprašovacie telesá sú vybavené vnútorným 1/2" pripojovacím závitom. Je k nim možné zvlášť objednať aj spätný ventil, ktorý zabraňuje vytekaniu zbytkovej vody zo systému, ak chceme zavlažovať svahovité oblasti. Ventil udrží prevýšenie až do 3 m. V prípade montáže spätného ventilu budeme potrebovať aj filtračné sito, lebo iba spolu sa môžu montovať do postrekovača. Je k nim možné dostať aj záslepku alebo uzatváraciu trysku, ktorá je ideálna v prípade, ak postrekovač nechceme využívať, týmto pádom ho nemusíme vykopať.

Do rodiny produktov PRO-Spray patrí rozprašovacie teleso Hunter PRO-Spray 04-PRS40, ktoré je vybavené regulátorom tlaku. Postrekovač Hunter PRS40 má vnútorné 1/2"-ové pripojenie. Táto postrekovacia hlavica redukuje tlak v systéme na 2,8 bar, vďaka čomu je najideálnejšou voľbou k rotačným tryskám. Týmto pádom je využiteľný maximálny výkon trysiek. Dá sa naňho pripojiť hocijakú rozprašovaciu alebo rotačnú tryska s vnútorným závitom.

PARAMETRE
Model: 10 cm
Kompatibilné so všetkými tryskami s vnútorným závitom
Kryt hnedej farby umožní ľahké rozpoznanie na mieste inštalácie
Inovatívne smerové vyhotovenie so zapusteným koncom
Štandardne nainštalovaný spätný ventil (až do prevýšenia 4,3 m)
Vlisované stieracie tesnenie
Odolná pružina
Najodolnejšie teleso postrekovača v rámci odvetvia
Inovatívne utesnenie
Spätný ventil Pro-Spray
Regulovaný tlak na úroveň 2,8 bar
PREVÁDZKOVÉ ŠPECIFIKÁCIE
Odporúčaný prevádzkový tlak: 1,0 až 7,0 bar (100 až 700 kPa)
ROZMERY
Výška v zasunutej polohe: 15,5 cm
Výška výsuvu: 10 cm
Vonkajší priemer: 5,7 cm
Pripojenie: 1/2" vnútorný závit

Dodatočné parametre

Kategória: Sprayové postrekovače so vstavaným regulátorom
Hmotnosť: 0.12 kg
Výsuv: 10 cm
Balenie: Kartón: 50 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: