Partnerská spolupráca

Chceli by ste sa stať naším predajcom, prípadne realizujete záhradné závlahy? Staňte sa našim partnerom! Registrujte sa a objavte naše výhody!

Pre našu firmu je veľmi dôležité, aby sme spoločnými silami vytvorili pevnú a dlhodobú spoluprácu, ktorá je výhodná pre obe strany. Na našej stránke sa môže hlásiť každý s registrovaným podnikaním a má všetky informácie potrebné na registráciu. Následne si môžete užívať všetky výhody, ktoré naša firma ponúka! 

Aké sú výhody nákupu od nás, ak sa stanete registrovaným predajcom?

  • Výhodnejšie ceny: registrovaným predajcom ponúkame náš tovar za výhodnejšie, teda veľkoobchodné ceny.
  • Spolupráca na úrovni: vybavenie objednávok našich registrovaných predajcov je prioritné, nakoľko takáto spolupráca je kľúčom k úspechu na oboch stranách.
  • Informovaní o novinkách: naši registrovaní predajcovia budú prioritne informovaní o novinkách a akciách.

Ako sa môžete stať naším predajcom?

  1. Kliknite na tlačidlo s názvom „Prihlásiť sa“, ktoré sa nachádza v pravom hornom rohu (na mobile len kliknite na ikonku ). Následne sa prekliknite na nápis „Ešte nemáte účet? Registrujte sa!“ alebo len kliknite na TENTO odkaz. Ak už disponujete vlastným účtom, tak tento a nasledujúci ďalší krok už nemusíte absolvovať.
  2. Do jednotlivých políčok doplňte požadované osobné údaje (krstné meno, priezvisko, email, heslo).
  3. Po úspešnej registrácii Vás systém presmeruje na hlavnú stránku. Do svojho účtu sa môžete dostať prekliknutím na Vaše meno v pravom hornom rohu webovej stránky.
  4. Vo vašom účte kliknite na tlačidlo „Pridať prvú adresu“ a zadajte údaje o vašej firme. Údaje uložte kliknutím na tlačidlo „Uložiť“
  5. Na záver Vám ostáva už len niekoľko krokov. Prostredníctvom emailovej adresy info@slov-aqua.eu sa spojte s naším kolegom, ktorý aktivuje Váš účet predajcu. Do predmetu správy uveďte „Predajca pre Slovaqua“ a následne v tele správy uveďte meno, ktoré ste zapísali pri registrácii. Takto Vás budeme môcť identifikovať

Náš pracovník následne odobrí Vašu registráciu, o čom Vás budeme informovať emailom. Pod tlačidlom „Prihlásiť sa“ môžete vstúpiť do svojho účtu predajcu a môžete si užívať výhody, ktorý ponúka partnerský program.