Kohútikový programátor Rain ZERO Pressure 2

Kód: R-300.6300000
1 hodnotenie
Značka: Rain
€45,36 €37,80 bez DPH
Skladom

Rain ZERO Pressure 2 je 1-okruhový ľahko programovateľný batériový ovládač, ktorý je špeciálne navrhnutý pre malé záhrady. Jednotka k fungovaniu neptrebuje tlak.

Detailné informácie

Podrobný popis

Riadiaca jednotka je najdôležitejším prvkom automatického zavlažovacieho systému. Umožňuje ovládať zavlažovacie zóny, nastaviť čas a frekvenciu zavlažovania. K jeho variantom patrí najjednoduchší kohútikový ovládač alebo dokonca najsofistikovanejší priemyselný ovládač. Existujú sieťové alebo batériové, pevné alebo rozšíriteľné, vnútorné alebo vonkajšie, ručne programovateľné alebo inteligentné ovládače (pripojené k internetu). Funkciou ovládača je otváranie alebo zatváranie elektromagnetických ventilov, spracovanie signálov senzorov alebo dokonca čerpadla podľa nastavených programov.

Rain ZERO Pressure je ovládač napájaný z batérie pre domáce použitie. Riadiaca jednotka k fungovaniu nepotrebuje tlak, preto je vhodná k riadeniu zavlažovania z nádrže. Je to vysoko spoľahlivý a dlhodobý produkt s vyváženým výkonom. Tento typ ovládača je k dispozícii v 1 alebo 2 zónových verziách. Vďaka 3/4" konektoru s filtrom a gumovým tesnením sa dá namontovať na väčšinu záhradných kolíkov. Jeho 3/4" vývod s vonkajším závitom môže byť pripojený k záhradnej hadici s rýchloupínacím konektorom (súčasťou) alebo dokonca k PE hadice alebo ku kvapkovej hadici. Vďaka veľmi jednoduchému a prehľadnému návodu môže každý ľahko pochopiť, ako nastaviť programy, spustiť alebo zastaviť zavlažovanie. 2x 1,5 V AAA batérie (pri 2 zónových verziách 2x 1,5 V AA batérie) (nie sú súčasťou) zaručujú celosezónnu prevádzku. Zavlažovanie sa môže spustiť každých 1, 2, 3, 4, 6, 8, 12, 24, 48, 72 hodín alebo týždenne s 1, 3, 5, 10, 15, 20, 30, 60, 90 alebo 120 minútovým chode pomocou ľahko ovládateľných otočných prepínačov.

Rain ZERO Pressure 2 je 2-okruhový ovládač s batériou. Spoľahlivá automatizácia určená predovšetkým na zavlažovanie menších záhrad, kvetinových záhrad alebo kvetinových krabíc. Jeho programovanie je veľmi jednoduché, je navrhnuté tak, aby ho mohol vykonať každý.

Dodatočné parametre

Kategória: Kohútikové programátory
Hmotnosť: 0.526 kg
Počet sekcií: 2
Prietok vody: 0 - 30 l/min
Typ: pevný
Pracovný tlak: 0 - 8 bar
Pripojenie: 3/4"/1"
Závit: vnútorný
Prevedenie: vonkajšie
WiFi pripojenie: nie
Bluetooth pripojenie: nie
Nezávislé programy: 1
Počet štartov na program: 1
Dĺžka závlahy u sekcie: 1 - 120 min
Blokovanie zavlažovania: nie
Vsakovacie cykly: nie
Napájanie: batérie 2 x 1,5V AA (nie je súčasťou balenia)
Balenie: Kartón: 10 ks

1_Programovanie riadiacej jednotky ZERO Pressure

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: