Kohútikový programátor Rain Bird 1ZEHTMR

Kód: RB-ZA84003
Neohodnotené
Značka: Rain Bird
€57,07 €47,56 bez DPH
Skladom

Rain Bird 1ZEHTMR je 1-okruhový ľahko programovateľný batériový ovládač, ktorý je špeciálne navrhnutý pre malé záhrady.

Detailné informácie

Podrobný popis

Riadiaca jednotka je najdôležitejším prvkom automatického zavlažovacieho systému. Umožňuje ovládať zavlažovacie zóny, nastaviť čas a frekvenciu zavlažovania. K jeho variantom patrí najjednoduchší kohútikový ovládač alebo dokonca najsofistikovanejší priemyselný ovládač. Existujú sieťové alebo batériové, pevné alebo rozšíriteľné, vnútorné alebo vonkajšie, ručne programovateľné alebo inteligentné ovládače (pripojené k internetu). Funkciou ovládača je otváranie alebo zatváranie elektromagnetických ventilov, spracovanie signálov senzorov alebo dokonca čerpadla podľa nastavených programov.

Rain Bird 1ZEHTMR je ovládač napájaný z batérie pre domáce použitie. Je to jeden z najspoľahlivejších výrobkov na trhu. Tento typ ovládača je k dispozícii v 1-zónovej verzii. Vďaka 3/4" konektoru s filtrom a gumovým tesnením sa dá namontovať na väčšinu záhradných kolíkov. Jeho 3/4" vývod s vonkajším závitom môže byť pripojený k záhradnej hadicirýchloupínacím konektorom alebo dokonca k PE hadice alebo ku kvapkovej hadici. Vďaka veľmi jednoduchému a prehľadnému návodu môže každý ľahko pochopiť, ako nastaviť programy, spustiť alebo zastaviť zavlažovanie. 2x 1,5 V AA batérie (nie sú súčasťou) zaručujú celosezónnu prevádzku.

Ovládač Rain Bird 1ZEHTMR nám umožňuje nastaviť 2 rôzne časy spustenia za deň, ktoré je možné nastaviť od 1 minúty do 6 hodín. Dni zavlažovania sú voľne voliteľné z dní v týždni. Môže byť naprogramovaný na oneskorenie nábehu (1-4 dní). Ovládač je vybavený extrémne širokouhlým LCD displejom, ktorý zobrazuje stav zavlažovania, zostávajúci čas zavlažovania, čas, kedy sa začne ďalší program a úroveň nabitia batérie. Je možné manuálne spustiť a zastaviť zavlažovanie pomocou tlačidla. Tento ovládač je navrhnutý pre vysoký prietok vody, napriek tomu má extrémne nízku tlakovú stratu.

Rain Bird 1ZEHTMR je 1-okruhový ovládač s batériou. Vysoko spoľahlivá, univerzálna a vysoko funkčná domáca automatizácia. Jeho programovanie je veľmi jednoduché, je navrhnuté tak, aby ho mohol vykonať každý. Sofistikovaný otočný spínač a tlačidlá uľahčujú programovanie tohto produktu pre užívateľa. Všetky nastavenia sú ľahko čitateľné z displeja.

Dodatočné parametre

Kategória: Kohútikové programátory
Hmotnosť: 0.458 kg
Počet sekcií: 1
Prietok vody: 2,7 - 36,7 l/min
Typ: pevný
Pracovný tlak: 1 - 6 bar
Pripojenie: 3/4"
Závit: vnútorný
Prevedenie: vonkajšie
WiFi pripojenie: nie
Bluetooth pripojenie: nie
Nezávislé programy: 1
Počet štartov na program: 2
Dĺžka závlahy u sekcie: 1 - 360 min
Blokovanie zavlažovania: áno
Vsakovacie cykly: nie
Napájanie: batérie 2 x 1,5V AA (nie je súčasťou balenia)
Balenie: Kartón: 5 ks

1_Programovanie riadiacej jednotky 1ZEHTMR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: