Kohútikový programátor Rain Amico+ 2

Kód: R-200.4044520
Neohodnotené
Značka: Rain
€61,79 €51,49 bez DPH
Skladom

Rain Amico+ 2 je 2-okruhový ľahko programovateľný batériový ovládač, ktorý je špeciálne navrhnutý pre malé záhrady.

Detailné informácie

Podrobný popis

Riadiaca jednotka je najdôležitejším prvkom automatického zavlažovacieho systému. Umožňuje ovládať zavlažovacie zóny, nastaviť čas a frekvenciu zavlažovania. K jeho variantom patrí najjednoduchší kohútikový ovládač alebo dokonca najsofistikovanejší priemyselný ovládač. Existujú sieťové alebo batériové, pevné alebo rozšíriteľné, vnútorné alebo vonkajšie, ručne programovateľné alebo inteligentné ovládače (pripojené k internetu). Funkciou ovládača je otváranie alebo zatváranie elektromagnetických ventilov, spracovanie signálov senzorov alebo dokonca čerpadla podľa nastavených programov.

Rain Amico+ je ovládač napájaný z batérie pre domáce použitie. Je to vysoko spoľahlivý a dlhodobý produkt s vyváženým výkonom. Tento typ ovládača je k dispozícii v 1 alebo 2 zónových verziách. Vďaka 3/4" alebo 1" konektoru s filtrom a gumovým tesnením sa dá namontovať na väčšinu záhradných kolíkov. Jeho 3/4" vývod s vonkajším závitom môže byť pripojený k záhradnej hadicirýchloupínacím konektorom alebo dokonca k PE hadice alebo ku kvapkovej hadici. 2x 1,5 V AA batérie (nie sú súčasťou) zaručujú celosezónnu prevádzku. Ovládače Rain fungujú pomocu jednoduchého 3-krokového programovania:

  1. Začiatok zavlažovania,
  2. Trvanie zavlažovania,
  3. Opakovanie zavlažovania.

Zavlažovanie sa môže začat každých 6, 12 alebo 24 hodín alebo maximálne 15 dní pri opakovaných cykloch. Čas behu  zón je možné nastaviť od 1 minúty do 240 minút v krokoch po 1 minúte. Ovládač je vybavený veľkým LCD displejom, ktorý zobrazuje stav zavlažovania, zostávajúci čas zavlažovania, čas, kedy sa začne ďalší program a úroveň nabitia batérie. Je možné manuálne spustiť a zastaviť zavlažovanie pomocou tlačidla. Dažďový senzor k nemu nemôže byť pripojený, ale ďalšie zavlažovanie sa môže oneskoriť až o 3 dni. Tento ovládač pracuje hladko aj v prípade veľkého prietoku vody, čo má ďaľšu výhodu v tom, že je možné elektroniku odstrániť v jednom kroku.

Rain Amico+ 2 je 2-okruhový ovládač s batériou. Vysoko spoľahlivá, univerzálna a vysoko funkčná domáca automatizácia. Jeho programovanie je veľmi jednoduché, je navrhnuté tak, aby ho mohol vykonať každý. Všetky nastavenia sú ľahko čitateľné z displeja.

Dodatočné parametre

Kategória: Kohútikové programátory
Hmotnosť: 0.632 kg
Počet sekcií: 2
Prietok vody: 5 - 40 l/min
Typ: pevný
Pracovný tlak: 1 - 6 bar
Pripojenie: 3/4"/1"
Závit: vnútorný
Prevedenie: vonkajšie
WiFi pripojenie: nie
Bluetooth pripojenie: nie
Nezávislé programy: 1
Počet štartov na program: 1
Dĺžka závlahy u sekcie: 1 - 240 min
Blokovanie zavlažovania: nie
Vsakovacie cykly: nie
Napájanie: batérie 2 x 1,5V AA (nie je súčasťou balenia)
Balenie: Kartón: 3 ks

1_Programovanie riadiacej jednotky Amico+ 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: