Kohútikový programátor Hunter BTT-201 Bluetooth

Kód: HUN-BTT201
Neohodnotené
Značka: Hunter
€92,77 –5 %
Kohutikovy programator Hunter BTT2 Bluetooth 1
€92,77 –5 % €88,13 €73,44 bez DPH
Skladom

Hunter BTT-201 je 2-okruhový batériový ovládač s programovaním Bluetooth, ľahko programovateľná automatizácia špeciálne navrhnutá pre malé záhrady.

Detailné informácie

Podrobný popis

Riadiaca jednotka je najdôležitejším prvkom automatického zavlažovacieho systému. Umožňuje ovládať zavlažovacie zóny, nastaviť čas a frekvenciu zavlažovania. K jeho variantom patrí najjednoduchší kohútikový ovládač alebo dokonca najsofistikovanejší priemyselný ovládač. Existujú sieťové alebo batériové, pevné alebo rozšíriteľné, vnútorné alebo vonkajšie, ručne programovateľné alebo inteligentné ovládače (pripojené k internetu). Funkciou ovládača je otváranie alebo zatváranie elektromagnetických ventilov, spracovanie signálov senzorov alebo dokonca čerpadla podľa nastavených programov.

Hunter BTT Bluetooth je ovládač napájaný z batérie pre domáce použitie. Je to jeden z najspoľahlivejších výrobkov na trhu. Inteligentný ovládač ovládaný telefónom alebo tabletom, ktorý komunikuje prostredníctvom Bluetooth môže poskytnúť veľké pohodlie pre inštalatérov aj majiteľov záhrad. Potrebné nastavenia je možné vykonať pomocou priehľadnej, ľahko zrozumiteľnej a ľahko použiteľnej aplikácie. Aplikácia môže ovládať viac zariadení a môže byť chránená PIN kódom, aby sa zabránilo neoprávnenému prístupu. Tento typ ovládača je k dispozícii v 1 aleb 2 zónových verziách. Vďaka 3/4" alebo 1" konektoru s filtrom a gumovým tesnením sa dá namontovať na väčšinu záhradných kolíkov. Jeho 3/4" vývod s vonkajším závitom môže byť pripojený k záhradnej hadici s rýchloupínacím konektorom alebo dokonca k PE hadice alebo ku kvapkovej hadici. 2x 1,5 V AA batérie (dodáva sa) zaručujú celosezónnu prevádzku. Je možné manuálne spustiť zavlažovanie stlačením tlačidla, ktoré sa automaticky zastaví po 1 hodine. Dostupné rôzne možnosti programovania:

  1. Režim ČASOVAČ: tento režim umožňuje nastaviť 2 rôzne štartovacie časy na deň, ktoré je možné nastaviť od 1 minúty do 6 hodín. Dni zavlažovania je možné ľubovoľne zvoliť, nastaviť ľubovolný deň v týždni alebo dokonca opakovať cykly. Môže sa naprogramovať aj na oneskorenie spustenia medzi 1 a 99 dňami.
  2. Režim CYCLE: tento režim umožňuje nastaviť 2 rôzne štartovacie časy na deň, doba chodu je nastavená od 1 sekundu do 24 hodín. Dni zavlažovania sú voliteľné. Okrem toho je možné nastaviť pauzu medzi 2 štartovacími časmi, ktorú sa dá nastaviť medzi 1 sekundou a 24 hodinami.

Hunter BTT-101 Bluetooth je 1-okruhový ovládač s batériou. Vysoko spoľahlivá, univerzálna a vysoko funkčná domáca automatizácia. Jeho programovanie je veľmi jednoduché, je navrhnuté tak, aby ho mohol vykonať každý.

Dodatočné parametre

Kategória: Kohútikové programátory
Hmotnosť: 0.5 kg
Počet sekcií: 2
Prietok vody: 0,03 - 38 l/min
Typ: pevný
Pracovný tlak: 0,5 - 8 bar
Pripojenie: 3/4"/1"
Závit: vnútorný
Prevedenie: vonkajšie
WiFi pripojenie: nie
Bluetooth pripojenie: áno
Nezávislé programy: 1
Počet štartov na program: 4
Dĺžka závlahy u sekcie: od 1 sek. do 24 hod.
Blokovanie zavlažovania: do 99 dní
Vsakovacie cykly: áno
Napájanie: batérie 2 x 1,5V AA (súčasť balenia)
Balenie: Kartón: 10 ks

1_Sprievodca produktom riadiacej jednotky Hunter BTT

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: