Filter YDV diskový 1” - 5 m3/h

Kód: I-YDVDDL
Neohodnotené
Značka: Irritec
€9,10 –2 %
Filter YDV diskovy
€9,10 –2 % €8,86 €7,38 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Plastové filtre sú najdôležitejšou súčiastkou pre zavlažovacie systémy, ktoré sú vhodné na filtráciu tuhých nečistôt (napr. piesok) vo vode. Rovnako sú vhodné aj na polievanie z vodovodu alebo zo studne. Citlivejšie časti zavlažovacieho systému (napr. elektroventil) chráni pred skorým poškodením, tým pádom im zabezpečí dlhšiu funkčnosť. Pre kvapkové zavlažovania sú veľmi odporúčaným príslušenstvom, zabráni, aby kvapkové prvky neupchali.

Tieto filtre majú továrensky zabudované filtrovacie vložky, ktoré majú jemnosť filtrácie 120 mesh, (130 mikrónov). Tieto vložky sa dajú hocikedy jednoducho vybrať a čistiť.

Ich ďalšou výhodou je, že na sifón filtra sa dá pripojiť kompresor, tým pádom sa stane jesenné odvodnenie zavlažovacieho systému jednoduchou záležitosťou. Vďaka svojmu odolnému materiálu sú použiteľné do 10 barov, sú lacné a nekorodujú.

Závitové spojky sa odporúča utesniť s teflonovou páskou alebo s tesniacou niťou Loctite 55.

Diskový filter je najlepšou voľbou na odstránenie organických a anorganických nečistôt. Sú vhodné aj na odstránenie väčšieho množstva mäkkých aj drsných nečistôt. Jeho čistenie je jednoduché, filtračnú vložku stačí umyť pod vodou. Môžu sa použiť aj na filtráciu pitnej vody.

PARAMETRE
Vstupný závit: 1” vonkajší závit
Výstupný závit: 1” vonkajší závit
Max. prietok vody: 83 l/min (5 m3/h)
Max. tlak: 10 bar
Filtračná vložka: disková
Jemnosť filtra: 120 mesh (130 micron)
Vhodné aj na filtráciu pitnej vody
 width= width=

Dodatočné parametre

Kategória: Diskové filtre
Hmotnosť: 0.304 kg
Prietok vody: maximum 83 l/perc (5 m3/h)
Pripojenie: 1"
Značka: Irritec

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: