Dažďový senzor Rain RM ACQUA CLICK

Kód: R-210.5005300
Neohodnotené
Značka: Rain
€29,66 €24,72 bez DPH
Skladom

Dažďový senzor Rain RM ACQUA CLICK je diskový senzor, ktorý umožňuje zastaviť zavlažovanie pri dosiahnutí určitých hodnotách zrážok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak chceme vybudovať zavlažovací systém šetriaci vodu, inštalácia dažďového senzora je pre nás nevyhnutnosťou. Pomáha zabrániť zbytočnému zavlažovaniu trávnika počas dažďa. Väčšina dažďových senzorov nám umožňuje nastaviť množstvo dažďov, pri ktorých bude senzor deaktivovať zavlažovanie. Pri inštalácii dažďového senzora treba brať do úvahy 3 aspekty: slnečné svetlo, dážď a aby nedostal zavlažovaciu vodu.

Rain RM ACQUA CLICK je dažďový senzor s diskom, ktorý po dosiahnutí nastavenej zrážky zastaví zavlažovanie. Pod vplyvom vlhkosti sa disky vo vnútri roztiahnu, čo aktivuje mikrospínač, ktorý prerušuje obvod na ovládači, takže zavlažovanie sa zastaví. Senzor RM ACQUA CLICK je normálne uzavretý senzor, ktorý je možné prevádzkovať v spojení s elektronickými ovládačmi, ktorý boli nato vytvorený (napr.: Hunter, Rain Bird, Rain). Nastaviteľné pre zrážky medzi 3 a 18 mm. Inštalácia je mimoriadne jednoduchá, obsahuje kábel 7,5 m, držiak a skrutky. Veľmi spoľahlivý dažďový senzor, ktorý po inštalácii nevyžaduje údržbu.

PARAMETRE
Nastaviteľný na 3 mm, 6 mm, 9 mm, 18 mm
Vyrobený z plastu odolného proti UV žiareniu
Hydroskopický disk absorbujúci vodu
Pre použitie so všetkými typmi 24V
Vhodné pre batériové riadiace jednotky Rain
ELEKTRICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
Súčasťou senzora je 7,5 m dvojžilového tieneného kábla
ROZMERY
Výška: 12,5 cm
Dĺžka: 13 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Závlaha
Hmotnosť: 0.278 kg
Balenie: Kartón: 16 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: