Dažďový senzor Rain Bird RSD-BEx

Kód: RB-A61200
Neohodnotené
Značka: Rain Bird
€39,35 €32,79 bez DPH
Skladom

Dažďový senzor Rain Bird RSD-BEx je kožený lamelový senzor, ktorý umožňuje zastaviť zavlažovanie pri dosiahnutí určitých hodnotách zrážok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak chceme vybudovať zavlažovací systém šetriaci vodu, inštalácia dažďového senzora je pre nás nevyhnutnosťou. Pomáha zabrániť zbytočnému zavlažovaniu trávnika počas dažďa. Väčšina dažďových senzorov nám umožňuje nastaviť množstvo dažďov, pri ktorých bude senzor deaktivovať zavlažovanie. Pri inštalácii dažďového senzora treba brať do úvahy 3 aspekty: slnečné svetlo, dážď a aby nedostal zavlažovaciu vodu.

Rain Bird RSD-BEx je kožený lamelový dažďový senzor, ktorý po dosiahnutí nastavenej zrážky zastaví zavlažovanie. Pod vplyvom vlhkosti sa lamely vo vnútri roztiahnu, čo aktivuje mikrospínač, ktorý prerušuje obvod na ovládači, takže zavlažovanie sa zastaví. Senzor RSD-BEx je normálne uzavretý senzor, ktorý je možné prevádzkovať v spojení s elektronickými ovládačmi, ktorý boli nato vytvorený (napr.: Hunter, Rain Bird, Rain). Lamely sú vybavené plastovým krytom odolným voči UV žiareniu a sú necitlivé na znečistenie. Nastaviteľné pre zrážky medzi 5 a 20 mm. Čas sušenia je možné regulovať otváraním alebo zatváraním prieduchov, ktoré je možné použiť na sledovanie doby sušenia nášho trávnika. Týmto spôsobom náš zavlažovací systém reštartuje, keď je to skutočne potrebné. Inštalácia je mimoriadne jednoduchá, obsahuje kábel 7,5 m, nerezovú konzolu a skrutky. Veľmi spoľahlivý dažďový senzor, ktorý po inštalácii nevyžaduje údržbu.

PARAMETRE
Zrážková výška nastaviteľná od 5 mm do 20 mm
Nastaviteľný ventilačný otvor umožňuje úpravu doby vysychania čidla
Vyrobený z plastu odolného proti UV žiareniu
Pre použitie so všetkými typmi 24V
ELEKTRICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
Spínanie: 24 VAC
Súčasťou senzora je 7,6 m UV dvojžilového tieneného kábla
ROZMERY
Výška: 13,7 cm
Dĺžka: 16,5 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Závlaha
Hmotnosť: 0.292 kg
Balenie: Kartón: 20 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: