Dažďový senzor Hunter Mini-Clik

Kód: HUN-MINICLIK
Neohodnotené
Značka: Hunter
€40,39 €33,66 bez DPH
Skladom

Dažďový senzor Hunter Mini-Clik je diskový senzor, ktorý umožňuje zastaviť zavlažovanie pri dosiahnutí určitých hodnotách zrážok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak chceme vybudovať zavlažovací systém šetriaci vodu, inštalácia dažďového senzora je pre nás nevyhnutnosťou. Pomáha zabrániť zbytočnému zavlažovaniu trávnika počas dažďa. Väčšina dažďových senzorov nám umožňuje nastaviť množstvo dažďov, pri ktorých bude senzor deaktivovať zavlažovanie. Pri inštalácii dažďového senzora treba brať do úvahy 3 aspekty: slnečné svetlo, dážď a aby nedostal zavlažovaciu vodu.

Hunter Mini-Clik je dažďový senzor s diskom, ktorý po dosiahnutí nastavenej zrážky zastaví zavlažovanie. Pod vplyvom vlhkosti sa disky vo vnútri roztiahnu, čo aktivuje mikrospínač, ktorý prerušuje obvod na ovládači, takže zavlažovanie sa zastaví. Senzor Mini-Clik je normálne uzavretý senzor, ktorý je možné prevádzkovať v spojení s elektronickými ovládačmi, ktorý boli nato vytvorený (napr.: Hunter, Rain Bird, Rain). Nastaviteľné pre zrážky medzi 3 a 25 mm. Je vybavený špeciálnym pevným ochranným krytom, ktorý je odolný voči poškodeniu a nečistotám, vďaka čomu je ideálny na použitie na športoviskách alebo na verejných priestranstvách. Inštalácia je mimoriadne jednoduchá, obsahuje kábel 7,5 m, nerezovú konzolu a skrutky. Veľmi spoľahlivý dažďový senzor, ktorý po inštalácii nevyžaduje údržbu.

PARAMETRE
Jednoduchá inštalácia do akéhokoľvek automatického zavlažovacieho systému
Odolnosť proti nečistotám umožňuje spoľahlivú prevádzku bez výpadkov
Zrážková výška nastaviteľná od 3 mm do 25 mm
Súčasťou senzora je 7,6 m dvojžilového tieneného kábla s prierezom 0,5 mm2 s klasifikáciou UL
ELEKTRICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
Spínanie: 24 VAC, 5 A
Zapojenie: Kábel s prierezom 0,5 mm2 s klasifikáciou UL, zvyčajne prerušuje spoločný zemniaci vodič medzi ventilmi ovládanými cievkou a riadiacou jednotkou
ROZMERY
Výška: 5 cm
Dĺžka: 15 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Dažďové senzory
Hmotnosť: 0.258 kg
Balenie: Kartón: 24 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: