Bezkáblový senzor Hunter Solar Sync WSS (len senzor)

Kód: HUN-WSSSEN
Neohodnotené
Značka: Hunter
€231,86 €193,22 bez DPH
Skladom

Hunter Solar Sync WSS je bezkáblová mini meteorologická stanica, ktorá upravuje trvanie zavlažovania bez zásahu človeka podľa ročného obdobia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hunter Solar Sync je mini meteorologická stanica, ktorá dokáže veľmi dobre minimalizovať spotebu vody. Zakáže zavlažovanie v dažďi a pri teplotách pod bodom mrazu, vďaka čomu je nás systém mimoriadne efektívny. Monitoruje počasie a automaticky nastavuje dobu zavlažovania. Hunter sa zaväzuje k vývoju šetrnému k životnému prostrediu a tento produkt je založený na tomto princípe. V posledných rokoch sa na celom svete merajú čoraz silnejšiu suchotu a čoraz viac netolerovateľné teplo, preto tento snímač nám zabezpečí najefektívnejšie zavlažovanie.

Hunter Solar Sync WSS je jedinečný bezdrôtový senzor počasia, ktorý upravuje trvanie zavlažovania bez zásahu človeka. Skladá sa z niekoľkých častí. Hlava snímača má merač slnečného žiarenia a teplomer a používa tieto údaje na výpočet dennej hodnoty odparovania a úpravu trvania zavlažovania. Je tiež vybavený dažďovým senzorom, ktorý má funkciu rýchlej reakcie v Rain-Clik, a deaktivuje zavlažovanie na dlhší čas pri dažďoch viac ako 3 mm. Čas sušenia je možné regulovať otváraním alebo zatváraním prieduchov, ktoré je možné použiť na sledovanie doby sušenia nášho trávnika. Týmto spôsobom náš zavlažovací systém reštartuje, keď je to skutočne potrebné. Vďaka vstavanému snímaču námrazy sa zavlažovanie nezačne, keď teplota dosiahne kritickú hodnotu.

Senzor počasia Solar Sync WSS pozostáva z hlavy snímača a prijímača. Ovládacie jednotky Hunter X-CORE, PRO-C, I-CORE, ICC a ACC sú už dodávané so vstavaným prijímačom, takže všetko, čo musíme urobiť, je pripojiť sa k senzoru. Staršie Hunter ovládače vyžadujú nákup samostatného modulu, ktorý musí byť nainštalovaný medzi snímačom a ovládačom. Programovanie systému Solar Sync je veľmi jednoduché, v ponuke menu je potrebné nastaviť nasledujúce položky: kód regiónu, do ktorého patrí náš meteorologický pás (región 2), a korekčný faktor pre jemné doladenie v rámci regiónu. Potom stačí len nastaviť čas zavlažovania podľa priemernej poteby vody v júni. Senzor potom automaticky nastavuje čas zavlažovania potrebný pre denné poveternostné podmienky. Inštalácia je mimoriadne jednoduchá, obsahuje prijímača, nerezovú konzolu a skrutky. Veľmi spoľahlivý senzor, ktorý po inštalácii nevyžaduje údržbu. Komunikuje s prijímačom pomocou rádiových vĺn, čo umožňuje umiestnenie senzora až do vzdialenosti 240 m od prijímača na slnečné miesto. Dodaná batéria bude pracovať so senzorom až 10 rokov.  Môže byť pripojený k regulátorom 24 V.

PARAMETRE
Každodenná automatická úprava zavlažovacích programov na základe miestneho počasia
Bezdrôtová verzia
Podpora senzorov Solar Sync v systémoch IMMS
Automatické vypnutie pri daždi alebo mraze
Priložená konzola na uchytenie na odkvap
Kompatibilné so všetkými riadiacimi jednotkami Hunter na 24 V
ELEKTRICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
Maximálna vzdialenosť medzi senzorom a prijímačom: 240 m
S podporou vypnutia zavlažovania pri daždi alebo mraze
ROZMERY
Senzor Solar Sync:
(s montážnou konzolou))
Výška: 11 cm
Šírka: 22 cm
Hĺbka: 2,5 cm
Prijímač Solar Sync:
Výška: 14 cm
Šírka: 4 cm
Hĺbka: 4 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Senzory počasia
Hmotnosť: 0.39 kg
Balenie: Kartón: 10 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: