Batériová riadiaca jednotka Rain Bird ESP-9VI6

Kód: RB-F48356
Neohodnotené
Značka: Rain Bird
€204 €170 bez DPH
Skladom

Rain Bird ESP-9VI6 je 6-okruhový batériový ovládač, ktorý sa dá použiť na miestach, kde nie je k dispozícii sieťové pripojenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Riadiaca jednotka je najdôležitejším prvkom automatického zavlažovacieho systému. Umožňuje ovládať zavlažovacie zóny, nastaviť čas a frekvenciu zavlažovania. K jeho variantom patrí najjednoduchší kohútikový ovládač alebo dokonca najsofistikovanejší priemyselný ovládač. Existujú sieťové alebo batériové, pevné alebo rozšíriteľné, vnútorné alebo vonkajšie, ručne programovateľné alebo inteligentné ovládače (pripojené k internetu). Funkciou ovládača je otváranie alebo zatváranie elektromagnetických ventilov, spracovanie signálov senzorov alebo dokonca čerpadla podľa nastavených programov.

Rain Bird ESP-9V je určený na zavlažovanie malých záhrad, kde nie je k dispozícii sieťové pripojenie alebo by bolo príliš nákladné ich vybavenie. Je to spoľahlivý a dlhodobý produkt s vyváženým výkonom. Spoločnosť kladie veľký dôraz na uľahčenie inštalácie, programovanie a údržby svojich ovládačov. Tento typ ovládača je k dispozícii vo verziách 1, 2, 4 alebo 6 zón. Ovládač ESP-9V má špeciálny kryt, krytie IP68 a špeciálne gumové viečko chráni jeho jadro, takže ho možno nainštalovať do ventilovej šachty (aj keď je nainštalovaný pod vodou). Ovládač môže byť namontovaný priamo na solenoid elektroventilu alebo dokonca namontovaný na boku ventilovej šachty pomocou príslušných konzol. V opačnom prípade je maximálna vzdialenosť medzi ovládačom a elektroventilmi je 30 m. Tieto ovládače môžu byť naprogramované v oboch zónach, potom systém automaticky zoraďuje nastavenia v prípade programovanie duplikácie a podľa toho spustí zavlažovanie. Vďaka veľmi jednoduchému a prehľadnému návodu môže každý ľahko pochopiť, ako nastaviť programy, spustiť alebo zastaviť zavlažovanie. 2x 9 V batérie (nie sú súčasťou) zaručujú prevádzku viac ako 2 roky.

Ovládač môže byť pripojený k normálne zatvorenému dažďovému senzoru, modely s 2, 4 alebo 6 zónami môžu ovládať aj hlavný ventil. Programovanie na zónu je možné až so 6 štartovacími časmi. Dni zavlažovania sú voľne voliteľné, nastaviteľné na ktorýkoľvek deň v týždni, zavlažované párnymi alebo nepárnymi dňami, 365-dňový kalendár alebo cykly až 30 dní. Čas behu každej zóny je možné nastaviť od 1 minúty do 240 minút v krokoch po 1 minúte. Môže byť naprogramovaný na oneskorenie nábehu (1-9 dní) a trvanie zavlažovania je možné nastaviť v 10% prírastkoch k sezóne (10% - 200%). Funkcia Contractor Rapid Programming umožňuje skopírovať nastavenie prvého kola, vďaka čomu je programovanie veľmi rýchle. Nastavený program sa dá uložiť, takže ak niekto zle nastaví ovládač, uložený program sa dá ľahko obnoviť.

Rain Bird ESP-9VI6 je 6-okruhový batériový ovládač. Vysoko spoľahlivá, univerzálna a vysoko funkčná domáca riadiaca jednotka. Je to batériový ovládač, takže môže ovládať akýkoľvek 9 V elektromagnetický ventil. Jeho programovanie je veľmi jednoduché a bolo vyvinuté tak, aby ho mohol vykonať každý. Všetky nastavenie sú ľahko čitateľné z displeja.

Dodatočné parametre

Kategória: Batériové riadiace jednotky
Hmotnosť: 0.735 kg
Počet sekcií: 6
Typ: pevný
Prevedenie: vonkajšie
WiFi pripojenie: nie
Bluetooth pripojenie: nie
Počet štartov na program: 6 pre kažú zónu
Dĺžka závlahy u sekcie: 1 - 240 min
Blokovanie zavlažovania: do 9 dní
Počet vstupov pre senzory: 1
Pre ovládanie elektroventilov: 9V DC
Čerpadlo/Masterventil výstup: áno
Oneskorenie medzi sekciami: nie
Vsakovacie cykly: nie
Napájanie: batérie 2 x 9V (nie je súčasťou)
Balenie: Kartón: 6 ks

1_Sprievodca produktom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: